CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -370
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 mrt
20:15
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:45
013
Tilburg
1
21:00
De Spieghel
Groningen
do 07 mrt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Evergem
Evergem
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
1
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
Meervaart
Amsterdam
't Getouw
Mol
Het Kielzog
Hoogezand
Meervaart
Amsterdam
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Kolk
Assen
1
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
2
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lux
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 08 mrt
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
De Speeldoos
Vught
Tropentheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schaffelaartheater
Barneveld
De Molenberg
Delfzijl
Theater Concordia
Enschede
Hoftheater
Raalte
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kolk
Assen
Wilminktheater
Enschede
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
za 09 mrt
Schaffelaartheater
Barneveld
Markant Uden
Uden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Omval
Diemen
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen

woensdag 06 maart 2013

20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Vestzak Theater Son en Breugel, Son
20:15
Eric Koller - Fire in the hole De Oosterpoort, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Comedytrain De Tour Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:45
Comedytrain 013, Tilburg
1
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Spieghel, Groningen

donderdag 07 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Alle dagen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Enge Buren - Reuring Flora Theater Boskoop, Boskoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater De Boerderij, Huizen
Schudden - We vieren het maar C.C. Evergem, Evergem
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Van nature Schouwburg Lochem, Lochem
1
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik? Theater de Speeldoos, Baarn
Max van den Burg - Schlemiel Meervaart, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt! 't Getouw, Mol
Anuar - Vastberaden Het Kielzog, Hoogezand
Plien en Bianca - Heb je hun weer Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee Theater de wildeman, Linschoten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater De Kolk, Assen
1
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Treasures Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Roedel Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater De Muzeval, Emmen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - In de lift Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied Leidse Schouwburg, Leiden
2
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Prei met mij Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Lux, Nijmegen
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He Effenaar, Eindhoven
Cheech and Chong Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Markant Uden, Uden
20:15
Camerettten - Finaletournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU De Muze, Noordwijk
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi! Podium 't Beest, Goes
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 08 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Alle dagen Flint, Amersfoort
Enge Buren - Reuring Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater de Kampanje, Den Helder
Poolvogel - Poolvogel Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van De Poorterij, Zaltbommel
Schudden - We vieren het maar De Speeldoos, Vught
Soundos - Er is geen plan B Tropentheater, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik? Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Max van den Burg - Schlemiel Theater de Bussel, Oosterhout
Sabine Beens - Ça bien! Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden De Molenberg, Delfzijl
Jan Rot - De grote Jan Rot show Theater Concordia, Enschede
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Hoftheater, Raalte
André Manuel - Bonzaai!!! Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar Theater De Kolk, Assen
Ashton Brothers - Treasures Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Roedel Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Kattendans, Bergeijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE C.C. Martien van Doorne, Deurne
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater De Winsinghhof, Roden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Zwaneveld - In de lift Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied Leidse Schouwburg, Leiden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Prei met mij Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU De Oosterpoort, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Camerettten - Finaletournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise) Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

zaterdag 09 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Schaffelaartheater, Barneveld
Enge Buren - Reuring Markant Uden, Uden
Ellen Dikker - Horten en stoten Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater De Omval, Diemen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater `t Spieker, Eibergen
Schudden - We vieren het maar Theater De Leest, Waalwijk
Soundos - Er is geen plan B Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Van nature Jan van Besouw, Goirle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pagina -370