CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -371
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 feb
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
21:00
Duycker
Hoofddorp
vr 17 feb
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Papeblok
Tervuren
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 18 feb
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse

donderdag 16 februari 2012

20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Almere, Almere
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Richard Groenendijk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Chassé Theater, Breda
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Enge Buren - Reuring Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Bert Visscher Flint, Amersfoort
20:00
Paul de Leeuw Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alles komt goed (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Max van den Burg - Schlemiel Theater De Molen, Beuningen
21:00
Bas Birker / Chris van der Ende / Wouter Monden Duycker, Hoofddorp

vrijdag 17 februari 2012

20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Gashouder, Dedemsvaart
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Purper - Helden Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. Papeblok, Tervuren
20:00
Gunter Lamoot - Rauwe kloten De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk De Molenberg, Delfzijl
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets Parktheater, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he De Reggehof, Goor
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Oosterpoort, Groningen
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade De Velinx, Tongeren
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Arjan Ederveen C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ellen Dikker - Fjord Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Samkalden Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeroen Leenders Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Thijs van Domburg Meervaart, Amsterdam
20:00
Thijs Maas - Genade Posttheater, Arnhem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Musis, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Singer Theater, Laren
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Hyena's Werftheater, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bert Visscher Flint, Amersfoort
20:00
Leon van der Zanden Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paul de Leeuw Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater PePijn, Den Haag
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
International Standup Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Van nare mensen en de dingen die kapot gaan Meervaart, Amsterdam

zaterdag 18 februari 2012

20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Purper - Helden Schouwburg Almere, Almere
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Pook, Oostknollendam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten BREStheater, Brielle
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Kulturhus Holten, Holten
20:00
Gili - Iedereen paranormaal De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Brokstukken - Three times a lady Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Het spoor, Harelbeke
Foto Herman van Veen
Herman van Veen Martiniplaza, Groningen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Nina de la Croix - Bas De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Arjan Ederveen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Musis, Arnhem
20:00
Ellen Dikker - Fjord Flint, Amersfoort
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Daniël Samkalden Theater Concordia, Enschede
20:00
Jeroen Leenders Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Diligentia, Den Haag
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Posttheater, Arnhem
20:00
De Hyena's Werftheater, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk Theater de Stoep, Spijkenisse
Pagina -371