CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -371
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 26 sep
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 27 sep
De Maaspoort
Venlo
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vr 28 sep
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Papenstraattheater
Zwolle
De Weijer
Boxmeer
Theater Concordia
Enschede
C.C. Deurne
Deurne
Theater 't Pand
Gorinchem
De Horst
Venhorst
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Ludens
Voorburg
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C Warenar
Wassenaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bouwkunde
Deventer
1
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Sneek
Sneek
Theater De Boerderij
Huizen
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Posttheater
Arnhem
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Werftheater
Utrecht
za 29 sep
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Luctor et Emergo
Rilland
S.C.C. De Ruchte
Someren
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Myllesweerd
Mill
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Trefpunt
Warmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

woensdag 26 september 2018

Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Agnietenhof, Tiel
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 27 september 2018

Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Maaspoort, Venlo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Papenstraattheater, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Schattelijn, Geertruidenberg
Claudia de Breij - Nu Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Verwachting, Ritthem
Alex Ploeg Ultimatum Theaterpand Weesp, Weesp
Kiki Schippers - Waar Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden De Toegift, Den Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Agnietenhof, Tiel
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam

vrijdag 28 september 2018

00:00
Jasper van Kuijk - Janus Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED Theater De Omval, Diemen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Papenstraattheater, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Weijer, Boxmeer
Jan Beuving - Rotatie Theater Concordia, Enschede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek C.C. Deurne, Deurne
Patrick Laureij Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks De Horst, Venhorst
Lebbis - De Bovengrens Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Podium Hoge Woerd, De Meern
Claudia de Breij - Nu Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?! C.C Warenar, Wassenaar
Alex Ploeg Ultimatum Lindenberg Theater, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Bouwkunde, Deventer
1
Kiki Schippers - Waar Het Kwartier, Stolwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Boerderij, Huizen
Henry van Loon - Onze Henry Theater PePijn, Den Haag
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Ton Kas - Kakmaker Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Purper - Purper's Passie C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz Posttheater, Arnhem
1
20:00
Trevor Noah Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Werftheater, Utrecht

zaterdag 29 september 2018

00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Theater 't Pand, Gorinchem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Luctor et Emergo, Rilland
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks Kulturhus Holten, Holten
Lebbis - De Bovengrens Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) C.C. Myllesweerd, Mill
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving Leidse Schouwburg, Leiden
Arie & Silvester - Wie?! Het Trefpunt, Warmond
Alex Ploeg Ultimatum Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Hofpoort, Coevorden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Bouwkunde, Deventer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kasper van der Laan - Gewapend karton Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Cpunt Theater, Hoofddorp
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Henry van Loon - Onze Henry Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ton Kas - Kakmaker Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Purper - Purper's Passie van Beresteyn, Veendam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Den Bolder, Waspik
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -371