Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Mythe
Goes
C.C. Genk
Genk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Werf
Aalst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. De Kruisboog
Tienen
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Idea
Soest
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Singer Theater
Laren
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
C.C. Genk
Genk
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Musis
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Achterom
Hilversum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Effenaar
Eindhoven
Theater `t Spieker
Eibergen
De Meerpaal
Dronten
Theater De Omval
Diemen
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
donderdag 14 februari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 15 februari 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 februari 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 februari 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft