CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -373
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 feb
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Theater De Molen
Beuningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
zo 12 feb
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
ma 13 feb
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
di 14 feb
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
wo 15 feb
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Chassé Theater
Breda
1
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
2
Flint
Amersfoort
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam

zaterdag 11 februari 2012

20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Theater Dakota, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets DOK 6, Panningen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang Kulturhus Holten, Holten
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht De Klif, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Theater de Mythe, Goes
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Het Trefpunt, Warmond
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! De Klif, Nijmegen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Merksem, Merksem
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Arjan Ederveen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Lux, Nijmegen
20:00
Ellen Dikker - Fjord Theater De Molen, Beuningen
20:00
Jeroen Leenders De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Diligentia, Den Haag
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste De Kattendans, Bergeijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Agora Theater Druten, Druten
20:00
Anuar - Gedreven C.C. Genk, Genk
20:00
Richard Groenendijk Posttheater, Arnhem
20:00
Jörgen Raymann Munttheater, Weert
20:00
Enge Buren - Reuring Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Leon van der Zanden C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Paul de Leeuw DeLaMar, Amsterdam
20:15
Alles komt goed (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Bas Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Hiske Schipper / Jörgen Scholtens / Yvonne America Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

zondag 12 februari 2012

20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater de Kampanje, Den Helder

maandag 13 februari 2012

20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Diligentia, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Diligentia, Den Haag
20:15
Alles komt goed (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD Schouwburg Amphion, Doetinchem

dinsdag 14 februari 2012

20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Theater De Leest, Waalwijk
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Diligentia, Den Haag
1
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Enge Buren - Reuring Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Bert Visscher Flint, Amersfoort
20:00
Leon van der Zanden DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Diligentia, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show Markant Uden, Uden
20:15
Alles komt goed (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Alle dagen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
LOS muziektheater - FCKD Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Valentijn Show Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

woensdag 15 februari 2012

20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. De Plomblom, Ninove
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Purper - Helden Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Kommil Foo C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Witte Theater, IJmuiden
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? De Muze, Noordwijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Arjan Ederveen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Jeroen Leenders Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thijs Maas - Genade Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Javier Guzman - Oorverdovend
Javier Guzman - Oorverdovend Chassé Theater, Breda
1
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Foto Erik van Muiswinkel
Erik van Muiswinkel Theater de Spiegel, Zwolle
2
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Flint, Amersfoort
1
20:00
Leon van der Zanden DeLaMar, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -373