CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -373
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 feb
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Spant!
Bussum
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. De kollebloem
Puurs
20:00
C.C. De kollebloem
Puurs
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
Pius X
Volendam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Vieze Gasten
Gent
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 11 feb
20:00
Malpertuis Theater
Tielt
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Theater De Molen
Beuningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
DeLaMar
Amsterdam

vrijdag 10 februari 2012

20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Purper - Helden Spant!, Bussum
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Musis, Arnhem
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De kollebloem, Puurs
20:00
Kommil Foo C.C. De kollebloem, Puurs
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Cultura, Ede
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Theater 4en1, Breukelen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Pius X, Volendam
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium C.C. Zundert, Zundert
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry De Vieze Gasten, Gent
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist De Meerpaal, Dronten
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! De Speeldoos, Vught
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Het spoor, Harelbeke
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Arjan Ederveen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Ellen Dikker - Fjord Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jeroen Leenders Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Thijs van Domburg Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Het Musiater, Zevenaar
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Zaantheater, Zaandam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste De Molenberg, Delfzijl
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat De Dialoog, Ermelo
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Richard Groenendijk Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Wilminktheater, Enschede
20:00
Jörgen Raymann Figi Theater, Zeist
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - Reuring C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Leon van der Zanden Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Paul de Leeuw DeLaMar, Amsterdam
Foto Alles komt goed (2e seizoen)
Alles komt goed (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Wilfried de Jong & Ocobar Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jeroen Leenders - Sorry, ik ben Jeroen Leenders Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Hiske Schipper / Jörgen Scholtens / Yvonne America Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Superlatief Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 11 februari 2012

20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner Malpertuis Theater, Tielt
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Het Klooster, Woerden
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll CK Theater, Roermond
20:00
Purper - Helden De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Theater Dakota, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets DOK 6, Panningen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang Kulturhus Holten, Holten
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht De Klif, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Theater de Mythe, Goes
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Het Trefpunt, Warmond
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! De Klif, Nijmegen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Merksem, Merksem
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Arjan Ederveen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Lux, Nijmegen
20:00
Ellen Dikker - Fjord Theater De Molen, Beuningen
20:00
Jeroen Leenders De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Diligentia, Den Haag
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste De Kattendans, Bergeijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Agora Theater Druten, Druten
20:00
Anuar - Gedreven C.C. Genk, Genk
20:00
Richard Groenendijk Posttheater, Arnhem
20:00
Jörgen Raymann Munttheater, Weert
20:00
Enge Buren - Reuring Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Leon van der Zanden C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Paul de Leeuw DeLaMar, Amsterdam
Pagina -373