Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Boerderij
Huizen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
C.C. Stroud
Putten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
M-Lab
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Toegift
Den Hoorn
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
NTGent
Gent
20:00
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Steiger
Menen
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
M-Lab
Amsterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Muziekcentrum Enschede
Enschede
NTGent
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Amicitia Theater
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
De Kluit
Zeewolde
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
donderdag 07 februari 2013
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 08 februari 2013
Carolien Borgers - Happy End
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
Dani - De zachte heelmeester
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Harmonie, Leeuwarden
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 09 februari 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
20:30
Jandino Asporaat: De Revue
Tropentheater, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Speeldoos, Baarn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Merksem, Merksem
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Silvester Zwaneveld - In de lift
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
Sabine Beens - Ça bien!
Amicitia Theater, Sneek
Max van den Burg - Schlemiel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Schudden - We vieren het maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Diederik van Vleuten
Theater de Tobbe, Voorburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 10 februari 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag