Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Strombeek
Grimbergen
Posttheater
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. Breughelzaal
Bree
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
Chassé Theater
Breda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Theothorne
Dieren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Nuenen
Porgy en Bess
Terneuzen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
S.C.C. Maldensteijn
Malden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Amicitia Theater
Sneek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Helmond
Helmond
De Schakel
Gilze
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Meervaart
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 16 maart 2013
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 17 maart 2013
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
maandag 18 maart 2013
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 19 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 20 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 21 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam