CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -375
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 feb
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
1
vr 03 feb
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Mortsel
Mortsel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
1
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
G.C. Jan vander Noot
Brecht
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Culturalis Theater
Den Haag
za 04 feb
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Theaterzaal Diepenbeek
Diepenbeek
20:00
De Tramwerkplaats
Winschoten
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
G.C. De Bosuil
Overijse
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Intermezzo
Lede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
OJC Comeet
Someren
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Prismare
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis

donderdag 02 februari 2012

20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte Theater Bellevue, Amsterdam
1

vrijdag 03 februari 2012

20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Purper - Helden Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater Idea, Soest
20:00
Gunter Lamoot - Rauwe kloten C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Mortsel, Mortsel
Foto Dolf Jansen  - Als ik het niet doe doet niemand he
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Koningstheater, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Ledeltheater, Oostburg
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Jan van Besouw, Goirle
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Posttheater, Arnhem
20:00
Brokstukken - Three times a lady De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden Het Kruithuis, Groningen
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nigel Williams - Working class Hero G.C. Jan vander Noot, Brecht
20:00
Arjan Ederveen C.C. Zundert, Zundert
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jeroen Leenders Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Thijs Maas - Genade De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Schaffelaartheater, Barneveld
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Flint, Amersfoort
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen BREStheater, Brielle
20:00
Richard Groenendijk Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Zaantheater, Zaandam
20:00
Jörgen Raymann De Meerpaal, Dronten
20:00
Erik van Muiswinkel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Bert Visscher Agnietenhof, Tiel
20:00
Leon van der Zanden Parktheater, Eindhoven
20:00
Paul de Leeuw DeLaMar, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Met alle respect Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
International Standup Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten & Tom Sligting - Dubbelprogra Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Pieter Jouke Culturalis Theater, Den Haag

zaterdag 04 februari 2012

20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner Theaterzaal Diepenbeek, Diepenbeek
20:00
Purper - Helden De Tramwerkplaats, Winschoten
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid Theater Carrousel, Ommen
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of G.C. De Bosuil, Overijse
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Agora Theater Druten, Druten
20:00
Kommil Foo - Breken De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Parktheater, Eindhoven
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Molenberg, Delfzijl
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk De Velinx, Tongeren
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Scheldetheater, Terneuzen
1
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater Concordia, Enschede
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Intermezzo, Lede
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Schouwburg Almere, Almere
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch OJC Comeet, Someren
20:00
Jeroen Leenders MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Thijs van Domburg Prismare, Enschede
20:00
Thijs Maas - Genade De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Werftheater, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Het Klooster, Nuenen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Zaantheater, Zaandam
20:00
Jörgen Raymann C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Leon van der Zanden Parktheater, Eindhoven
20:00
Paul de Leeuw DeLaMar, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Caveman (reprise) Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pagina -375