Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Den heuvel
Alphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AINSI
Maastricht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
C.C. De Steiger
Menen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Warande
Turnhout
Dok6
Panningen
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
14:30
M-Lab
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Concordia
Enschede
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Oosterpoort
Groningen
De Velinx
Tongeren
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Kees
Huissen
Veluvine
Nunspeet
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C-Mine
Genk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Diligentia
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
zaterdag 31 oktober 2015
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
zondag 01 november 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Jim Breuer
Melkweg, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
maandag 02 november 2015
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 november 2015
Rob en Emiel - Da's sterk
AINSI, Maastricht
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
woensdag 04 november 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Vrijspraak
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Warande, Turnhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Dok6, Panningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk
Hofman, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Lindenberg Theater, Nijmegen
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
M-Lab, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Concordia, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Beun, Heiloo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Boerderij, Huizen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 05 november 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
André Manuel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Partizanen - De Partizanen
De Oosterpoort, Groningen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Velinx, Tongeren
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Weverij, Zierikzee
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Markant Uden, Uden
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:00
The Umbilical Brothers - KidShow (not suitable for children)
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Omval, Diemen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Improcabaret
Theater Kees, Huissen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Veluvine, Nunspeet
20:15
Appels met Peren
Veluvine, Nunspeet
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Werftheater, Utrecht
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 06 november 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Piet Hein Eek, Eindhoven
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren