CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -377
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 29 okt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
City Theater
Schijndel
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Klooster
Woerden
1
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
vr 30 okt
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
1
Cultura
Ede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
De Kunstgreep
Oostzaan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Stroud
Putten
Papenstraattheater
Zwolle
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 31 okt
Theater de Kom
Nieuwegein
de Berchplaets
Berghem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Koningshof
Maassluis
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Zwaan
Uitgeest
Pook
Oostknollendam
City Theater
Schijndel
De Kunstgreep
Oostzaan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Het Klooster
Nuenen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer

donderdag 29 oktober 2015

Jasper van Kuijk - Onder de streep Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - TOF City Theater, Schijndel
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Lebbis - De Paardenpoetser Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Huub Stapel - MV² Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Daniël Arends Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel Het Klooster, Woerden
1
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Nederkoorn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club Taverne, Bergen

vrijdag 30 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater Ludens, Voorburg
1
De Partizanen - De Partizanen Cultura, Ede
André Manuel - Het geval apart Stadstheater Arnhem, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy Perron-3, Rosmalen
Kasper van Kooten De Maagd, Bergen op Zoom
Rayen Panday - Vrijspraak Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Achterom, Hilversum
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali - I Amhali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali C.C. Stroud, Putten
Lenette van Dongen - Tegenwind Papenstraattheater, Zwolle
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Reggehof, Goor
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Kulturhus Holten, Holten
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends Agnietenhof, Tiel
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - MV² Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater De Omval, Diemen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De Speeldoos, Vught
20:30
Johan Goossens - Daglicht Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
André Manuel Musis, Arnhem
20:30
Louise Korthals Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 31 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! Theater de Kom, Nieuwegein
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen de Berchplaets, Berghem
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach C.C. De Kei, Reusel
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - De Partizanen De Weijer, Boxmeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy Koningshof, Maassluis
Vincent Geers - Je moet het maar durven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van Kooten Het Klooster, Woerden
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Lankmoed - Onvergetelijk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van Kuijk - Onder de streep De Zwaan, Uitgeest
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Pook, Oostknollendam
Mark van de Veerdonk - TOF City Theater, Schijndel
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali - I Amhali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Ali B - Je Suis Ali Het Klooster, Nuenen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Smeltkroes, Maarheeze
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Kaleidoskoop, Nieuwkoop
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Hof in Salland, Raalte
20:00
Daniël Arends Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Huub Stapel - MV² Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater De Molen, Beuningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -377