CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -378
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 jan
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 27 jan
20:00
C.C. De kollebloem
Puurs
20:00
C.C. Ghybe
Poperinge
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Pius X
Volendam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
J.C. Pardoes
Hoogwoud
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Eendracht
Gemert
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
van Beresteyn
Veendam
Theater Carrousel
Ommen
1
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 28 jan
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
O.C. Aalbeke
Aalbeke
20:00
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Haastrecht
1
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk

donderdag 26 januari 2012

20:15
LOS muziektheater - FCKD Theater de Beun, Heiloo
20:15
Bert Kruismans - GEEN GEZEIK, IEDEREEN RIJK Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus De Kattendans, Bergeijk
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 27 januari 2012

20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love C.C. De kollebloem, Puurs
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment C.C. Ghybe, Poperinge
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Purper - Helden Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Pius X, Volendam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Kommil Foo - Breken G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Dolf Jansen  - Als ik het niet doe doet niemand he
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he J.C. Pardoes, Hoogwoud
1
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Meervaart, Amsterdam
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Schouwburg Almere, Almere
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Agnietenhof, Tiel
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Schudden - Noorderzon De Molenberg, Delfzijl
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Nina de la Croix - Bas Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Daniël Samkalden Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Jeroen Leenders Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Thijs van Domburg Theater PePijn, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Eendracht, Gemert
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Flint, Amersfoort
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Capitole, Gent
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Kristel Zweers - Puur Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Spant!, Bussum
20:00
Anuar - Gedreven Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Richard Groenendijk van Beresteyn, Veendam
Foto Javier Guzman - Oorverdovend
Javier Guzman - Oorverdovend Theater Carrousel, Ommen
1
20:00
Jörgen Raymann Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Enge Buren - Reuring Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Erik van Muiswinkel Zaantheater, Zaandam
20:00
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leon van der Zanden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Paul de Leeuw Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Acda en de Munnik - 't Heerst
Acda en de Munnik - 't Heerst M-Lab, Amsterdam
1
20:30
Doen en Laten Meervaart, Amsterdam
20:30
Margriet Bolding - Laaghangend fruit Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 28 januari 2012

20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
The Lunatics - De wraak van de grote geile bever O.C. Aalbeke, Aalbeke
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Helden Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Stefan Pop - Popaganda C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal C.C. De Wouwer, Ravels
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 De Klif, Nijmegen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Amicitia Theater, Sneek
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Dolf Jansen  - Als ik het niet doe doet niemand he
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Theater Concordia, Haastrecht
1
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Hoftheater, Raalte
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. Genk, Genk
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Brokstukken - Three times a lady De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Crown theater, Aalsmeer
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku Het Kruithuis, Groningen
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Arjan Ederveen De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Kennemer Theater, Beverwijk
Pagina -378