CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -37
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 mrt
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
1
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
za 09 mrt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
1
1
Klein Theater
Dinxperlo
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Reggehof
Goor
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Klinker
Winschoten
Spant!
Bussum
Leidse Schouwburg
Leiden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
1
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meerpaal
Dronten
De Boodschap
Rijen
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. Bacchus
Aalsmeer
’t VlechtTheater
Noordwolde
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
zo 10 mrt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 11 mrt
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
di 12 mrt
Spant!
Bussum
C.C. De Werf
Aalst
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle

vrijdag 08 maart 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kiki Schippers - Waar Meervaart, Amsterdam
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
1
20:00
Comedy club Sneek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk Meervaart, Amsterdam
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
1
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Cultura, Ede
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Molenberg, Delfzijl
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Flint, Amersfoort
20:30
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Amphion, Doetinchem

zaterdag 09 maart 2019

Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Flint, Amersfoort
Foto De Partizanen - Het leven an sich
De Partizanen - Het leven an sich Diligentia, Den Haag
1
1
Emilio Guzman - Kom dan! Klein Theater, Dinxperlo
Javier Guzman - Guzmán Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Pauwer Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg de Lawei, Drachten
Angela Groothuizen - Lueke binge S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Reggehof, Goor
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) C.C. De Kei, Reusel
Tineke Schouten - Highlights Theater De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Ik beloof niks Spant!, Bussum
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Leidse Schouwburg, Leiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst Betty Asfalt Complex, Amsterdam
1
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Marco Lopes - Moedt BREStheater, Brielle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kleine Willem, Enschede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Meerpaal, Dronten
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Boodschap, Rijen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Nathalie Baartman - Breek
Nathalie Baartman - Breek Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon C.C. Bacchus, Aalsmeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet ’t VlechtTheater, Noordwolde
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Ludens, Voorburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Fresku - Voordat het te laat is De Vorstin, Hilversum
20:30
Matroesjka - Brainwash Perron-3, Rosmalen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Kennemer Theater, Beverwijk

zondag 10 maart 2019

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin Beauforthuis, Austerlitz
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 11 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Fary Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

dinsdag 12 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. De Werf, Aalst
Foto Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Javier Guzman - Guzmán Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Voordat het te laat is Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Schouwburg Odeon, Zwolle
Pagina -37