CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -37
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 13 feb
Meervaart
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Sneek
Sneek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
do 14 feb
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater de Bussel
Oosterhout
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaters Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
1
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem

dinsdag 12 februari 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag

woensdag 13 februari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Pauwer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
Alex Ploeg Ultimatum Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?! Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Sounds Niets te verliezen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Maartje & Kine - Vibrato Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:15
Ali B Diligentia, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hof 88, Almelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Kleine Willem, Enschede
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen

donderdag 14 februari 2019

Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten Schaffelaartheater, Barneveld
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Martijn Koning - Koning van de dieren
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg Ultimatum TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Zinin, Nijverdal
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram Theater Harderwijk, Harderwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Diligentia, Den Haag
Fabian Franciscus - Vlafeest Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Maartje & Kine - Vibrato Hoftheater, Raalte
Thomas Acda - Motel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Nasrdin Dchar - Ja
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Verwachting, Ritthem
Pagina -37