CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -37
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 18 jan
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
vr 19 jan
BREStheater
Brielle
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Veluvine
Nunspeet
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Koningshof
Maassluis
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Pand
Gorinchem
Werftheater
Utrecht
Theaterzaal Roxy
Temse
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Vaillant
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
za 20 jan
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Weijer
Boxmeer
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Kik
Elst

donderdag 18 januari 2024

20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rundfunk - Schau Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Merijn Scholten - Team solo Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kasper van der Laan - Warm Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Werftheater, Utrecht
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang NatLab, Eindhoven
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - De zieke geest De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mads Wittermans - The meeting Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Ivy en de rest Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Andries Tunru - Marmer Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet C.C. Martien van Doorne, Deurne

vrijdag 19 januari 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op BREStheater, Brielle
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Schaffelaartheater, Barneveld
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Schouwburg Het Park, Hoorn
Ruud Smulders - Rudiversum De Harmonie, Leeuwarden
Jawad Es Soufi - Harira Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Ja, Leuk Veluvine, Nunspeet
Pieter Verelst - Ten Aarzel ATLAS Theater, Emmen
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening Theater de Purmaryn, Purmerend
Yentl En De Boer - Modderkruipers De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Pannekoek - Dna Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Wat Als Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Jannie the show dog Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs Kemperink - Halverwege C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Grof geschud - Kroost Koningshof, Maassluis
Comedytunes - Comedy Night Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Comedytunes - Comedy Night van Beresteyn, Veendam
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Flint, Amersfoort
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Riza Tisserand - 90's Kids Theater 't Pand, Gorinchem
Max van den Burg - Tijd voor Max Werftheater, Utrecht
Michael van Peel - Welcome to the rebellion Theaterzaal Roxy, Temse
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Mythe, Goes
20:00
Mouna Laroussi - Waanzien Theater de Vaillant, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater De Tuin, Leusden
20:15
Cabarestafette Theater De Veste, Delft
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! Theater Concordia, Haastrecht
20:15
De Gestampte Meisjes - Dream On Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Niet Schieten! - Mannen van Niks Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Rundfunk - Schau Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tjitske Reidinga - Portret De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Urbanus Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater De Veste, Delft
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater De Veste, Delft
20:15
Andries Tunru - Marmer Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet De Kattendans, Bergeijk
20:30
Joosen en de Jager - Aanklonteren Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Gavin Reijnders – Glittermoe Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
N00b - n00b speelt n00b Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het Leven Posttheater, Arnhem
20:30
Guido Weijers - Momentum Theater Ludens, Voorburg
20:30
Aaron Elstak - TOETJE Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Phi Nguyen - Het leven van Phi Meervaart, Amsterdam
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
André Manuel - De zieke geest Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Mads Wittermans - The meeting Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Ivy en de rest Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 20 januari 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH De Kattendans, Bergeijk
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Theater de Bussel, Oosterhout
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater Sneek, Sneek
Ruud Smulders - Rudiversum Zaantheater, Zaandam
Man man man, de podcast - Koud Zweet Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Verelst - Ten Aarzel Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij Posttheater, Arnhem
Musa - Schaakmat Podium Mozaiek, Amsterdam
Valentina Tóth - Wildbloei Het Trefpunt, Warmond
Henry van Loon - Jannie the show dog Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Karma De Weijer, Boxmeer
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Agnietenhof, Tiel
Grof geschud - Kroost Theater De Kik, Elst
Pagina -37