CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -379
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 21 jan
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 22 jan
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Musis
Arnhem
do 23 jan
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
vr 24 jan
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
za 25 jan
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
1
zo 26 jan
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
ma 27 jan
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
di 28 jan
Theater De Veste
Delft
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
wo 29 jan
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam

dinsdag 21 januari 2014

20:00
Dames voor na Vieren De Maaspoort, Venlo
20:00
Alex Klaasen Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 22 januari 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ali B beken(d)t Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - V Wilminktheater, Enschede
20:00
Wim Helsen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Martijn Koning Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lenette van Dongen Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Alex Klaasen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Made in Belgium Theater PePijn, Den Haag
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Roué Verveer - FF wat anders Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD De Maaspoort, Venlo
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester Musis, Arnhem

donderdag 23 januari 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Goeie Genade De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - V Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Wim Helsen Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lenette van Dongen Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Katinka Polderman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:00
Diederik van Vleuten Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Dames voor na Vieren Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Murth Mossel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen Theater de Bussel, Oosterhout
Made in Belgium Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Roué Verveer - FF wat anders
Roué Verveer - FF wat anders Posttheater, Arnhem
1
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag Theater Concordia, Enschede
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester Fulcotheater, IJsselstein

vrijdag 24 januari 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Comedyhuis ComedyKitchen Tivoli, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Hyena's S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Emilio Guzman Het Klooster, Woerden
20:00
Wim Helsen Scheldetheater, Terneuzen
1
20:00
Lenette van Dongen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Lebbis van Beresteyn, Veendam
20:00
Katinka Polderman Meervaart, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dolf Jansen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Murth Mossel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Urbanus Chassé Theater, Breda
20:00
Alex Klaasen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Onno Innemee ECI Cultuurfabriek, Roermond
Made in Belgium Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Eva Crutzen met Bankzitten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Howard Komproe - Grijs Posttheater, Arnhem
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kattendans, Bergeijk

zaterdag 25 januari 2014

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe C.C. De Werf, Aalst
20:00
Guido Weijers - V Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Jochen Otten Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marieke Visser Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Emilio Guzman Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Marc Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Erik van Muiswinkel Agnietenhof, Tiel
20:00
Diederik van Vleuten Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Urbanus Chassé Theater, Breda
20:00
Alex Klaasen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Henk van Straten / Karin Bruers Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Daniël Arends C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag Theater De Molen, Beuningen
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Martijn Koning - De maand van Martijn Posttheater, Arnhem
1

zondag 26 januari 2014

20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Marc Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marijn Brouwers zingt Frans Halsema Posttheater, Arnhem

maandag 27 januari 2014

20:00
Jeroen Leenders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marc Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Parktheater, Eindhoven

dinsdag 28 januari 2014

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Veste, Delft
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Emilio Guzman De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Made in Belgium De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Spiegel, Zwolle

woensdag 29 januari 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Youp van 't Hek 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Guido Weijers - V De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jeroen Leenders Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Emilio Guzman De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -379