Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Den Bolder
Waspik
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kluit
Zeewolde
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bres
Leeuwarden
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Stroming
Berlare
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. De Kei
Reusel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
20:00
Witte Theater
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schaffelaartheater
Barneveld
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
De Warande
Turnhout
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Breughelzaal
Bree
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 19 januari 2013
Andr - Bonzaai!!!
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Carolien Borgers - Happy End
Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 20 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 21 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 22 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Witte Theater, IJmuiden
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Aan de Slinger, Houten
Anuar - Vastberaden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Poolvogel - Poolvogel
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 23 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Beun, Heiloo
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Posttheater, Arnhem
Berry Lussenburg - Verwhard
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Electropis
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - We vieren het maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Anuar - Vastberaden
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Treasures
De Warande, Turnhout
Eric Koller - Fire in the hole
De Muze, Noordwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Marco Roelofs
C.C. Breughelzaal, Bree
Karin Bruers - Waar was ik?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ruben Nicolai - Little friday
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 24 januari 2013
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein