Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Horst
Venhorst
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Toestanden op Podium
Bemmel
Theatercafe Lexke
Budel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schuur
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
14:30
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De hoogte
Winsum
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Perron-3
Rosmalen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hulst Cultureel
Hulst
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schuur
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
BREStheater
Brielle
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Munttheater
Weert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vrijdag 16 oktober 2015
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 17 oktober 2015
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
zondag 18 oktober 2015
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
maandag 19 oktober 2015
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 oktober 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
woensdag 21 oktober 2015
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 22 oktober 2015
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 23 oktober 2015
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard