Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Het Dorpshuis
Nigtevecht
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kattendans
Bergeijk
De hoogte
Winsum
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Bunder
Moorslede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Druten
Druten
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Wennekerpand
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 12 januari 2013
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
Silvester Zwaneveld - In de lift
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
zondag 13 januari 2013
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Berry Lussenburg - Verwhard
Agora Theater Druten, Druten
maandag 14 januari 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2013
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 16 januari 2013
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers
Vorstin, Hilversum
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
donderdag 17 januari 2013
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen