CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -381
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 nov
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
zo 17 nov
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
ma 18 nov
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
di 19 nov
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Le Bouche À Oreille
Brussel
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 20 nov
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Sneek
Sneek
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
do 21 nov
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Vleuterweide
Vleuten
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Kolk
Assen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Podium 't Beest
Goes
vr 22 nov
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Muze
Noordwijk
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Mythe
Goes
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater De Kolk
Assen
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Musis
Arnhem
za 23 nov
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo

zaterdag 16 november 2013

20:00
Dames voor na Vieren Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Alex Klaasen Theater De Veste, Delft
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue C.C. De Pas, Heesch
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Posttheater, Arnhem

zondag 17 november 2013

20:00
Eric van der Woude / Fabian Franciscus / Remko Lam De Kargadoor, Utrecht
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
The Umbilical Brothers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

maandag 18 november 2013

20:00
dB's English Comedy Night dB's, Utrecht
1
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

dinsdag 19 november 2013

20:00
Sara Kroos De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Brussels English Comedy Night Le Bouche À Oreille, Brussel
20:00
Stefan Pop Markant Uden, Uden
20:00
Wim Helsen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Katinka Polderman Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
The umbilical brothers - Rehearsal Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 20 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Meenthe, Steenwijk
20:00
Urbanus Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Umbilical Brothers Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sander van Opzeeland Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Wim Helsen Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Lebbis Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dolf Jansen Theater Sneek, Sneek
1
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Alex Klaasen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Made in Belgium Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lankmoed - Stilt Posttheater, Arnhem

donderdag 21 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Sara Kroos De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Het Comedyhuis Theater Vleuterweide, Vleuten
1
20:00
Marieke Visser Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thomas van Luyn Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Sander van Opzeeland Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Wim Helsen Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Dolf Jansen Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:00
Diederik van Vleuten Zaantheater, Zaandam
20:00
Dames voor na Vieren Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen Theater De Muzeval, Emmen
Made in Belgium Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - V Theater De Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 C.C. De Pas, Heesch
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
X3 Kleinkunst Podium 't Beest, Goes

vrijdag 22 november 2013

20:00
Emilio Guzman C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Sara Kroos De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Piepschuim Werftheater, Utrecht
20:00
The Umbilical Brothers Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thomas van Luyn Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wim Helsen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lenette van Dongen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lebbis Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dolf Jansen De Muze, Noordwijk
1
20:00
Diederik van Vleuten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Daniël Arends Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:00
Alex Klaasen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Made in Belgium Theater de Mythe, Goes
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Molenberg, Delfzijl
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Guido Weijers - V Theater De Kolk, Assen
1
20:15
Katinke Polderman met Polderman baart zorgen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedyhuis Comedynight Tivoli, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 BREStheater, Brielle
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Musis, Arnhem

zaterdag 23 november 2013

20:00
Erik Brey C.C. Deurne, Deurne
20:00
Sara Kroos De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk Posttheater, Arnhem
20:00
Piepschuim Werftheater, Utrecht
20:00
Margriet Bolding Het Perron, Amsterdam
20:00
Stefan Pop Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Sander van Opzeeland Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis Markant Uden, Uden
20:00
Katinka Polderman Theater Ludens, Voorburg
20:00
Alex Klaasen De Maaspoort, Venlo
Pagina -381