Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Wennekerpand
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Biekorf
Lebbeke
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Musiater
Zevenaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Molenberg
Delfzijl
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Achterom
Hilversum
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Colosseum Dokkum
Dokkum
SplotsZ
Roelofarendsveen
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kattendans
Bergeijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
dinsdag 15 januari 2013
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
woensdag 16 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Muzeval, Emmen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers
Vorstin, Hilversum
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
donderdag 17 januari 2013
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
vrijdag 18 januari 2013
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder