CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -384
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 20 dec
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
wo 21 dec
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
1
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
SuperMarkt
Den Haag
1
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
do 22 dec
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Rex
Mol
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Groene Engel
Oss
vr 23 dec
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Flint
Amersfoort
1
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Sportpaleis
Antwerpen
2
De Harmonie
Leeuwarden
2
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
di 27 dec
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 28 dec
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
22:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
do 29 dec
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer

dinsdag 20 december 2011

20:30
Freek de Jonge Compagnietheater, Amsterdam

woensdag 21 december 2011

20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Purper - Helden Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Charlotte Lap - Op ons! Posttheater, Arnhem
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht De Muze, Noordwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schudden - Noorderzon Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. De Werf, Aalst
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Anne van Rijn De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Meenthe, Steenwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Munttheater, Weert
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater De Omval, Diemen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
1
20:00
Anuar - Gedreven Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Enge Buren - Reuring Musis, Arnhem
20:00
Bert Visscher De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Harry Glotzbach Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Conny Who? De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kolder in je kop SuperMarkt, Den Haag
1
20:30
Freek de Jonge Compagnietheater, Amsterdam

donderdag 22 december 2011

20:00
Purper - Helden Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011 C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Eric Koller De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Urbanus
Urbanus Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. De Werft, Geel
20:00
Schudden - Noorderzon Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Nina de la Croix - Bas Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jeroen Leenders Schouwburg Rex, Mol
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kristel Zweers - Puur Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Orpheus, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Enge Buren - Reuring Theater De Leest, Waalwijk
Foto Bert Visscher
Bert Visscher De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Dolf Jansen Theater De Veste, Delft
20:30
Freek de Jonge Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Wilko Terwijn - Guerilla Metropool, Hengelo
20:30
Cameretten tournee: Finalistentournee 2011 Groene Engel, Oss

vrijdag 23 december 2011

20:00
Comedyhuis Benefiet Tivoli, Utrecht
20:00
Purper - Helden Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Chassé Theater, Breda
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Schudden - Noorderzon Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Flint, Amersfoort
1
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste S.C.C. De Enck, Oirschot
Foto Urbanus
Urbanus Sportpaleis, Antwerpen
2
Foto Bert Visscher
Bert Visscher De Harmonie, Leeuwarden
2
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge Compagnietheater, Amsterdam

dinsdag 27 december 2011

20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Superlatief (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
22:00
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere Stadsschouwburg Groningen, Groningen

woensdag 28 december 2011

20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Eric Koller Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder Chassé Theater, Breda
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Diligentia, Den Haag
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Daniël Arends C.C. Den Herd, Bladel
Foto Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:30
Freek de Jonge Compagnietheater, Amsterdam
22:00
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere Stadsschouwburg Groningen, Groningen

donderdag 29 december 2011

20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen De Weijer, Boxmeer
20:00
Eric Koller Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Diligentia, Den Haag
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -384