CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -385
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 apr
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
Theater de Mythe
Goes
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Hoftheater
Raalte
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
zo 14 apr
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
ma 15 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 16 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
2
1
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 17 apr
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
1
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
1
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
do 18 apr
Musis
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Pas
Heesch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Klooster
Nuenen
De Meerpaal
Dronten
Theater aan de Schie
Schiedam
1
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
1
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hoftheater
Raalte
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk

zaterdag 13 april 2013

Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Schouwburg Het Park, Hoorn
1
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater de Mythe, Goes
Peter Heerschop - Gelukzoekers De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Kampanje, Den Helder
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Hoftheater, Raalte
Foto Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Camerettten - Finaletournee Theater 4en1, Breukelen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Gebroeders Fretz Revolte Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte Podium Mozaiek, Amsterdam

zondag 14 april 2013

Marc-Marie Huijbregts - Florissant Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Het Hoogste Woord Toomler Theater, Amsterdam

maandag 15 april 2013

Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Het grijze gebied Parktheater, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 16 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - We maken er wat van De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V Theater De Omval, Diemen
Lebbis - Het grijze gebied Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Plien en Bianca Stadsschouwburg Groningen, Groningen
2
1
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 17 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
1
Max van den Burg - Schlemiel Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien! Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jeroen Leenders - Geen idee Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Witte nar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Venray, Venray
1
Roué Verveer - In zeer goede staat De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - V C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Lebbis - Het grijze gebied Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Gelukzoekers Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Thijs Kemperink De Vorstin, Hilversum
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Howard Komproe: LULverhalen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

donderdag 18 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Musis, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Oosterpoort, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater Hof 88, Almelo
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature Veluvine, Nunspeet
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Max van den Burg - Schlemiel Junushoff Theater, Wageningen
Carolien Borgers - Happy End C.C. De Pas, Heesch
Plien en Bianca - Heb je hun weer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Het Klooster, Nuenen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding De Meerpaal, Dronten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater aan de Schie, Schiedam
1
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Karin Bloemen - Witte nar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Parktheater, Eindhoven
1
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - V Fransche School Culemborg, Culemborg
Leon van der Zanden - Rebel HAN Campustheater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Howard Komproe: LULverhalen Hoftheater, Raalte
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Chassé Theater, Breda
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pagina -385