CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -386
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 apr
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
1
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Muziekcentrum Enschede
Enschede
1
2
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 07 apr
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Muze
Noordwijk
20:00
Den Boogaard
Moergestel
20:00
C.C. Luchtbal
Antwerpen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
zo 08 apr
14:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
ma 09 apr
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
1
di 10 apr
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
1
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
2
wo 11 apr
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
1
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
1

vrijdag 06 april 2012

20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Schouwburg Almere, Almere
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Theater PePijn, Den Haag
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Parktheater, Eindhoven
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arjan Ederveen Spant!, Bussum
20:00
Johan Goossens - maandag Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ellen Dikker - Fjord Posttheater, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders De Spil, Roeselare
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Theater Achterom, Hilversum
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Twentse Schouwburg, Enschede
1
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
De Hyena's Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Bert Visscher Markant Uden, Uden
Foto Theo Maassen
Theo Maassen Muziekcentrum Enschede, Enschede
1
2
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Max van den Burg - Schlemiel De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
LOS muziektheater - FCKD Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Meervaart, Amsterdam
Foto Jan Jaap van der Wal
Jan Jaap van der Wal Diligentia, Den Haag
1
20:15
Martin Simek - Bloedsinaasappels Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
LOS Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 07 april 2012

20:00
Jörgen Raymann - Frede Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Zaantheater, Zaandam
Arie Koomen / Edo Brunner De Muze, Noordwijk
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Den Boogaard, Moergestel
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. Luchtbal, Antwerpen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Arjan Ederveen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Kristel Zweers - Puur Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Enge Buren - Reuring Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Erik van Muiswinkel De Meerpaal, Dronten
20:15
Nilgün Yerli Theater aan de Schie, Schiedam

zondag 08 april 2012

14:30
Het allergeheimste goochelgeheim C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Daniël Samkalden De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Najib Amhali De Harmonie, Leeuwarden

maandag 09 april 2012

20:00
Jan van Maanen - One Jan Show Toneelschuur, Haarlem
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Meervaart, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Paul de Leeuw Parktheater, Eindhoven
Foto Najib Amhali
Najib Amhali De Harmonie, Leeuwarden
1

dinsdag 10 april 2012

20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Arjan Ederveen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thijs van Domburg Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
1
20:00
Bert Visscher Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Paul de Leeuw Orpheus, Apeldoorn
Foto Najib Amhali
Najib Amhali De Harmonie, Leeuwarden
1
Foto Acda en de Munnik - 't Heerst
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Groningen, Groningen
2

woensdag 11 april 2012

20:00
Sjaak Bral - HIER en NU De Maagd, Bergen op Zoom
Foto The Umbilical Brothers
The Umbilical Brothers Diligentia, Den Haag
1
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier Posttheater, Arnhem
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arjan Ederveen De Oosterpoort, Groningen
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Agnietenhof, Tiel
1
Pagina -386