Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Zaantheater
Zaandam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
De Harmonie
Leeuwarden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Het Poorthuis
Peer
De Boodschap
Rijen
Koningshof
Maassluis
Theater De Veste
Delft
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
Jan van Besouw
Goirle
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Pook
Oostknollendam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Omval
Diemen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Havezathe het Everloo
Rossum
Wilminktheater
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
vrijdag 30 november 2012
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lebbis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Lebbis
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Katinka Polderman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Katinka Polderman
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Katinka Polderman
Kukeleku, Horst
20:00
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Kamagurka - Sprook
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dolf Jansen
Hof in Salland, Raalte
20:00
Dolf Jansen
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Dolf Jansen
Kukeleku, Horst
20:00
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Diederik van Vleuten
Hof in Salland, Raalte
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
De Bloeiende Maagden
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Alex Klaasen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Alex Klaasen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Alex Klaasen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Alex Klaasen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Alex Klaasen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Piepschuim
Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Piepschuim
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochen Otten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Zaantheater, Zaandam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 01 december 2012
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Leidse Schouwburg, Leiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Harmonie, Leeuwarden
Poolvogel - Poolvogel
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Dorpstheater Wormer, Wormer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Schattelijn, Geertruidenberg
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Poorthuis, Peer
Max van den Burg - Schlemiel
De Boodschap, Rijen
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Koningshof, Maassluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Veste, Delft
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Op Sterk Water - Alfa
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Electropis
C.C. Den Herd, Bladel
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kamagurka - Sprook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld - In de lift
Jan van Besouw, Goirle
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Prei met mij
Pook, Oostknollendam
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Youssef El Mousaou - Childs Play
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Posttheater, Arnhem
zondag 02 december 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Het Trefpunt, Warmond
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Omval, Diemen
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 03 december 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Oosterpoort, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
Kamagurka - Sprook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Veste, Delft
20:00
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 04 december 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Chassé Theater, Breda
Berry Lussenburg - Verwhard
Havezathe het Everloo, Rossum
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Wilminktheater, Enschede
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Veste, Delft