CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -387
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 dec
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 10 dec
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Crown theater
Aalsmeer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
zo 11 dec
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Druten
Druten
ma 12 dec
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Martiniplaza
Groningen
di 13 dec
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Martiniplaza
Groningen
1
wo 14 dec
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn

vrijdag 09 december 2011

20:30
Tom! Wakker Worden Meervaart, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 10 december 2011

17:00
CabarETMAAL Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Purper - Helden Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen Crown theater, Aalsmeer
Arie Koomen / Edo Brunner Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen De Oosterpoort, Groningen
20:00
Stefan Pop - Popaganda Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Charlotte Lap - Op ons! Theater Hof 88, Almelo
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Auditorium Gemeentehuis, Aalter
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eric Koller De Molenberg, Delfzijl
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd De Molenberg, Delfzijl
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen C.C. De Kei, Reusel
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Posttheater, Arnhem
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Arjan Ederveen C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Nathalie Baartman - RAAK C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Jeroen Leenders C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Theo Nijland Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht De Reggehof, Goor
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Agnietenhof, Tiel
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog De Dialoog, Ermelo
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Orpheus, Apeldoorn
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Freek de Jonge Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Carolien Borgers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Richard Groenendijk Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Enge Buren - Reuring MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Dolf Jansen Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jo Toonen - Daor bin ik wir Theater ’t Mozaïek, Wijchen

zondag 11 december 2011

20:00
Caribbean Combo Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen DeLaMar, Amsterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eric Koller Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Nut Departement Makkum, Makkum
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Johan Goossens - maandag Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Orpheus, Apeldoorn
20:00
Freek de Jonge MECC, Maastricht
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Carolien Borgers C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Trio Zazi Agora Theater Druten, Druten

maandag 12 december 2011

20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Martiniplaza, Groningen

dinsdag 13 december 2011

20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Theater De Muzeval, Emmen
Foto Schudden - Noorderzon
Schudden - Noorderzon Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Arjan Ederveen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg Venray, Venray
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Freek de Jonge
Freek de Jonge Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Richard Groenendijk DeLaMar, Amsterdam
20:00
Bert Visscher TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Comedytrain Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Martiniplaza, Groningen
1

woensdag 14 december 2011

20:00
Purper - Helden Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen Posttheater, Arnhem
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Eric Koller Orpheus, Apeldoorn
Pagina -387