Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Grenslandhallen
Hasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Kei
Reusel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Mozaïek
Zuidlaren
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Ins Blau
Leiden
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Capitole
Gent
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Boerderij
Huizen
Koningshof
Maassluis
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 04 november 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Het Klooster, Woerden
zaterdag 05 november 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
zondag 06 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 07 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 08 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 09 november 2016
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 10 november 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen