CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -38
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 jan
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zo 14 jan
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
16:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Koningshof
Maassluis
ma 15 jan
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:30
DeLaMar
Amsterdam
di 16 jan
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Pand P
Eindhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
wo 17 jan
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
De Domijnen
Sittard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Parochiehuis
Delden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Podium Azijnfabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Pand P
Eindhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
do 18 jan
De Weijer
Boxmeer
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Boerderij
Huizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis EMotia
Erpe-Mere
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam

zaterdag 13 januari 2024

20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer De Dillewijn, Ankeveen
20:15
N00b - n00b speelt n00b Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Schau Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Weijers - Momentum C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Femke Vernij - op volle kracht Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel

zondag 14 januari 2024

15:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
16:00
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer De Kattendans, Bergeijk
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Koningshof, Maassluis

maandag 15 januari 2024

Comedytunes - Comedy Night Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater Floralis, Lisse
20:30
N00b Speelt N00b DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 16 januari 2024

Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Grof geschud - Kroost De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Ryan Long Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Merijn Scholten - Team solo Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sezgin Gülec - Try outs Pand P, Eindhoven
20:15
Andries Tunru - Marmer Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
ComedyPact Festival - on tour C.C. De Werft, Geel
20:30
N00b Speelt N00b DeLaMar, Amsterdam
21:30
Ryan Long Boom Chicago, Amsterdam

woensdag 17 januari 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Willem, Enschede
Vlamousse - In den beginne Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Dna De Domijnen, Sittard
Claudia de Breij - Wat Als Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Net alsof Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Het Parochiehuis, Delden
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater aan de Schie, Schiedam
Max van den Burg - Tijd voor Max Podium Azijnfabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Sluikstort De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Dna Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Gavin Reijnders – Glittermoe De Poorterij, Zaltbommel
20:00
N00b - n00b speelt n00b Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Merijn Scholten - Team solo Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Stefan Hendrikx - Who's the man Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Filemon & Lammert Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sezgin Gülec - Try outs Pand P, Eindhoven
20:15
Andries Tunru - Marmer Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet De Muze, Noordwijk
20:30
Meester Mark - De Grappigste Taalfoutjes Uit De Klas Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Weijers - Momentum Wesopa Weesp, Weesp

donderdag 18 januari 2024

Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH De Weijer, Boxmeer
Martijn Crins - Mesthoop Junushoff Theater, Wageningen
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ruud Smulders - Rudiversum Markant Uden, Uden
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Willem, Enschede
Vlamousse - In den beginne Theater de Kom, Nieuwegein
Ramon Chatrer - OPPERHOND Theater De Boerderij, Huizen
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Verelst - Ten Aarzel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl En De Boer - Modderkruipers Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Dna Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Wat Als Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Valentina Tóth - Wildbloei Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Net alsof Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Jannie the show dog Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Karma Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke - Sluikstort De Kleine Komedie, Amsterdam
Michael van Peel - Welcome to the rebellion Cultuurhuis EMotia, Erpe-Mere
19:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
URBANUS - BIS BIS BIS! Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
TOP Vrouwen De Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Guido Weijers - Momentum Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 De Meenthe, Steenwijk
20:00
Daniël Arends Comedy Club Haug, Rotterdam
Pagina -38