CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -38
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 26 nov
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:15
Zaantheater
Zaandam
za 27 nov
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Bussel
Oosterhout
Klein Theater
Dinxperlo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Huiskamer
Weert
Theater het Pakhuis
Hoorn
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Weijer
Boxmeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Genk
Genk
Luctor et Emergo
Rilland
La Madeleine
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
1
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
zo 28 nov
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Posttheater
Arnhem
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
ma 29 nov
Theater De Lievekamp
Oss
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
di 30 nov
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
wo 01 dec
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort

vrijdag 26 november 2021

20:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Omval, Diemen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Wart Kamps Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Rayen Panday - Focus Agora Theater Druten, Druten
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Chassé Theater, Breda
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater Ludens, Voorburg
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Zaantheater, Zaandam

zaterdag 27 november 2021

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Hof 88, Almelo
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs Kemperink - Herboren Klein Theater, Dinxperlo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Hoe dan?! Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater de Huiskamer, Weert
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater de Huiskamer, Weert
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater het Pakhuis, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen De Weijer, Boxmeer
Debby Petter - De liefde voorbij Theater de Griffioen, Amstelveen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. Genk, Genk
Grof geschud - Broeden Luctor et Emergo, Rilland
Chicandier La Madeleine, Brussel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Agnietenhof, Tiel
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
André Manuel - Sneu De Reggehof, Goor
20:00
Vincent Bijlo - Functie elders Theaterkerk Hemels, Twisk
20:15
Jandino - Opgefokt Zaantheater, Zaandam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Koorts De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater 't Onderdak, Sassenheim
1
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Koningshof, Maassluis
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij De Maaspoort, Venlo
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Markant Uden, Uden
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - Eerlijk C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Lisa Loeb - Extase Pook, Oostknollendam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De hoogte, Winsum
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Schouwburg Het Park, Hoorn
1
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater De Omval, Diemen

zondag 28 november 2021

14:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Posttheater, Arnhem
16:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Theaterkerk Bemmel, Bemmel
16:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Remy Evers - Gewoon Remy TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij De Maaspoort, Venlo

maandag 29 november 2021

Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Lievekamp, Oss
Fred van Leer - Leer van Fred Live Martiniplaza, Groningen
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
René van Meurs - Hunkert Goudse Schouwburg, Gouda
Plien en Bianca - En nu dan? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Dubbel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater De Veste, Delft
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Lievekamp, Oss

dinsdag 30 november 2021

Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit het niets Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Lievekamp, Oss
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Hunkert Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Deventer Schouwburg, Deventer
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - En nu dan? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Dubbel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater De Veste, Delft
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Schouwburg Odeon, Zwolle
Vincent Bijlo - Functie elders Theater PePijn, Den Haag
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 01 december 2021

Nina De La Parra - Gods wegen Zaantheater, Zaandam
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Markant Uden, Uden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Restante Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pagina -38