Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Mythe
Goes
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
De Klif
Nijmegen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Noorderkerk
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Spant!
Bussum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
De Weijer
Boxmeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kwartier
Stolwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Muze
Noordwijk
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Kulturhus
Epe
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Bussel
Oosterhout
vrijdag 08 februari 2019
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
zaterdag 09 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
zondag 10 februari 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 11 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 12 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout