Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Beun
Heiloo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Veluvine
Nunspeet
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Winsinghhof
Roden
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Dakota
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Metropool
Hengelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Figi Theater
Zeist
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
C.C Warenar
Wassenaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Sneek
Sneek
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Zinin
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
woensdag 06 maart 2019
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 07 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Koningshof, Maassluis
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
vrijdag 08 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam