Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Ludens
Voorburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
De Cammeleur
Dongen
00:00
De Dialoog
Ermelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Jan van Besouw
Goirle
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Spil
Roeselare
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Capitole
Gent
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
DeMess
Naarden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Diligentia
Den Haag
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Ledeltheater
Oostburg
00:00
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
DNK
Assen
Theater De Storm
Winterswijk
donderdag 05 maart 2020
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 06 maart 2020
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 07 maart 2020
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk