Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
C.C. Ter Dilft
Bornem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Werftheater
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Sportpaleis
Antwerpen
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Chassé Theater
Breda
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Mimik
Deventer
Posttheater
Arnhem
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Veluvine
Nunspeet
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Energiehuis
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:45
C.C. De Werft
Geel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Theater De Omval
Diemen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Energiehuis
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Hoftheater
Raalte
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zinin
Nijverdal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Kom
Nieuwegein
DeMess
Naarden
De Meerpaal
Dronten
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Drommedaris
Enkhuizen
Martiniplaza
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
dinsdag 20 oktober 2020
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Junushoff Theater, Wageningen
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Lievekamp, Oss
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Wilminktheater, Enschede
woensdag 21 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Ter Dilft, Bornem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Deventer Schouwburg, Deventer
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Lochem, Lochem
Kiki Schippers - Meer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Werftheater, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Parochiehuis, Delden
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Anuar - Eerlijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Diligentia, Den Haag
Beperkt Houdbaar - De Première
De Meenthe, Steenwijk
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - De Mens en Ik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Sneu
Mimik, Deventer
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Posttheater, Arnhem
21:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Altstadt Comedy
Altstadt, Eindhoven
donderdag 22 oktober 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Orpheus, Apeldoorn
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Kardol - Welkom
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ronald Snijders - Een avond met mij
Veluvine, Nunspeet
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:45
René van Meurs - Hunkert
C.C. De Werft, Geel
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan als
Agnietenhof, Tiel
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
20:00
Nigel Williams
C.C. Palethe, Overpelt
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Ogterop, Meppel
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul Haenen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - Asociale afstand
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater De Omval, Diemen
21:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
vrijdag 23 oktober 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Zaantheater, Zaandam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Zinin, Nijverdal
Chris Verlaan - Man in de Maak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Bussel, Oosterhout
Kiki Schippers - Meer
C.C. Den Herd, Bladel
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
DeMess, Naarden
Vlamousse - Saampies
De Meerpaal, Dronten
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Drommedaris, Enkhuizen
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Enge Buren - Basta!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Posttheater, Arnhem