CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -389
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 dec
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 04 dec
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Diligentia
Den Haag
ma 05 dec
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
di 06 dec
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg Almere
Almere
1
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Almere
Almere
1
1
wo 07 dec
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
1
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
do 08 dec
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Theotorne
Dieren
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:00
Helmertheater
Enschede
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
vr 09 dec
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Pius X
Volendam
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen

zaterdag 03 december 2011

20:30
Da bounce comedy night Meervaart, Amsterdam

zondag 04 december 2011

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo Diligentia, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Zaantheater, Zaandam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Diligentia, Den Haag

maandag 05 december 2011

20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Parktheater, Eindhoven
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede

dinsdag 06 december 2011

20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Eric Koller - BULL! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eric Koller De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Reggehof, Goor
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo Schouwburg Almere, Almere
1
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Fulcotheater, IJsselstein
Foto Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Schudden - Noorderzon Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Fulcotheater, IJsselstein
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bert Visscher Theater De Storm, Winterswijk
Foto Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel /
Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / Schouwburg Almere, Almere
1
1

woensdag 07 december 2011

20:00
Purper - Helden Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Posttheater, Arnhem
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Schudden - Noorderzon Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Musis, Arnhem
20:00
Anne van Rijn Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Han Solo - Multikul C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Flint, Amersfoort
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Anuar - Gedreven Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
De Hyena's De Spieghel, Groningen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bert Visscher Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Lebbis Theater de Stoep, Spijkenisse
1
20:00
Dolf Jansen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
LOS Theater aan de Schie, Schiedam

donderdag 08 december 2011

20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Schouwburg Theotorne, Dieren
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Harry Glotzbach - El Nino De Vorstin, Hilversum
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Musis, Arnhem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Theater De Veste, Delft
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Schudden - Noorderzon DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Arjan Ederveen Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Hoftheater, Raalte
20:00
Theo Nijland Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Orpheus, Apeldoorn
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Flint, Amersfoort
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Het Musiater, Zevenaar
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Helmertheater, Enschede
20:00
Richard Groenendijk CK Theater, Roermond
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Enge Buren - Reuring Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Bert Visscher Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Lebbis Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Dolf Jansen / Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Finalisten Cameretten - Finalistentournee Theater ’t Mozaïek, Wijchen

vrijdag 09 december 2011

20:00
Michel Wolf SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Purper - Helden Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011 C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Pius X, Volendam
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. Strombeek, Grimbergen
Pagina -389