CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -391
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 21 mrt
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
za 22 mrt
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
zo 23 mrt
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 24 mrt
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 25 mrt
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
wo 26 mrt
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
do 27 mrt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 28 mrt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 29 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht

vrijdag 21 maart 2014

20:00
De Hyena's van Beresteyn, Veendam
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Thomas van Luyn De Oosterpoort, Groningen
20:00
Micha Wertheim Spant!, Bussum
20:00
Wim Helsen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lebbis Theater aan de Schie, Schiedam
1
20:00
Katinka Polderman De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dolf Jansen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:00
Diederik van Vleuten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Cabarestafette De Kattendans, Bergeijk
20:15
LOS Muziektheater - FCKD C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk Ledeltheater, Oostburg
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Meervaart, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour Posttheater, Arnhem

zaterdag 22 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - V Orpheus, Apeldoorn
20:00
Piepschuim Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Urbanus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thomas van Luyn Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Micha Wertheim Theater De Kolk, Assen
20:00
Wim Helsen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lenette van Dongen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Katinka Polderman De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Zaantheater, Zaandam
20:00
Diederik van Vleuten De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
LOS Muziektheater - FCKD C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Klaas van der Eerden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
K&M met K&M De Jubileumshow: Alvast bedankt! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Maartje & Kine Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Theater Ludens, Voorburg
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Klein Theater, Dinxperlo
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

zondag 23 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 24 maart 2014

20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 25 maart 2014

20:00
Marieke Visser Toneelschuur, Haarlem
20:00
Emilio Guzman Zaantheater, Zaandam
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:30
Open BAC Betty Asfalt Complex, Amsterdam

woensdag 26 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Schouwburg Almere, Almere
20:00
Urbanus Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lenette van Dongen Wilminktheater, Enschede
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lebbis Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Diederik van Vleuten Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - V Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

donderdag 27 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Urbanus Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Marieke Visser Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thomas van Luyn Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dames voor na Vieren Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Cabarestafette TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 28 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Piepschuim Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Jochen Otten Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
De Hyena's Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Thomas van Luyn Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wim Helsen Theater De Kolk, Assen
20:00
Martijn Koning De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
1
20:00
Katinka Polderman Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Erik van Muiswinkel Chassé Theater, Breda
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren Flint, Amersfoort
20:00
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:00
Murth Mossel De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - V Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:30
Comedyhuis Comedynight Tivoli, Utrecht
20:30
Poolvogel - Wachtlokaal 9 Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 29 maart 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jennifer Evenhuis Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pagina -391