CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -392
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 22 nov
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
wo 23 nov
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Parochiecentrum Den Heerd
Bevel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Link,
Antwerpen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
do 24 nov
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
C.C. De Brouwerij
Ronse/Renaix
20:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
vr 25 nov
20:00
J.O.C. De Nartist
Temse
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Eendracht
Gemert
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
OJC Comeet
Someren
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
C.C. De Werft
Geel

dinsdag 22 november 2011

20:00
Anuar - Gedreven Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek De Maaspoort, Venlo
1
20:15
Max van den Burg Theater aan de Schie, Schiedam

woensdag 23 november 2011

20:00
Comedy Night met: Bert Koster / Johan van Gulik / P60, Amstelveen
20:00
Veerle Malschaert Parochiecentrum Den Heerd, Bevel
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid Theater PePijn, Den Haag
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender De Cammeleur, Dongen
20:00
Berry Lussenburg - Getuige De Cammeleur, Dongen
20:00
Berry Lussenburg - Getuige De Cammeleur, Dongen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. Link,, Antwerpen
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Muze, Noordwijk
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thijs Kemperink De Cammeleur, Dongen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Anne van Rijn Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Kristel Zweers - Puur Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Oorverdovend Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Enge Buren - Reuring Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Bart Cannaerts / Thomas Smith Nijdrop, Opwijk
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Polderman tuigt af (reprise) Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

donderdag 24 november 2011

20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Brouwerij, Ronse/Renaix
20:00
Purper - Helden C.C. Stroud, Putten
20:00
Berry Lussenburg - Getuige De Weijer, Boxmeer
20:00
Berry Lussenburg - Getuige De Weijer, Boxmeer
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Posttheater, Arnhem
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Muze, Noordwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Chassé Theater, Breda
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Schouwburg Venray, Venray
20:00
Nina de la Croix - Bas Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arjan Ederveen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Arjan Ederveen Koningshof, Maassluis
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Anne van Rijn Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Prismare, Enschede
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Parktheater, Eindhoven
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Freek de Jonge Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Carolien Borgers Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Enge Buren - Reuring Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Leon van der Zanden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Cabaret Factory Sugar Factory, Amsterdam

vrijdag 25 november 2011

20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011 J.O.C. De Nartist, Temse
20:00
Purper - Helden Theater de Blauwe Kei, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner Meervaart, Amsterdam
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Eric Koller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Harry Glotzbach - El Nino C.C. De Pas, Heesch
20:00
Gili - Iedereen paranormaal C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Flint, Amersfoort
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale De Eendracht, Gemert
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Agnietenhof, Tiel
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks OJC Comeet, Someren
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Theater De Omval, Diemen
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is Theater Idea, Soest
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. De Werft, Geel
Pagina -392