Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 4en1
Breukelen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
CK Theater
Roermond
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Druten
Druten
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Musis
Arnhem
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Herbakker
Eeklo
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Evertshuis
Bodegraven
Zaantheater
Zaandam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. De Wouwer
Ravels
Wilminktheater
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
De Roma
Antwerpen
Theater De Boerderij
Huizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lux
Nijmegen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Gryphus
Vierlingsbeek
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
zaterdag 23 maart 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
zondag 24 maart 2013
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 25 maart 2013
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
woensdag 27 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Guido Weijers - V
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Veste, Delft
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 28 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Wouwer, Ravels
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - V
Gryphus, Vierlingsbeek
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort