CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -394
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 15 nov
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Klif 12
Den Hoorn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
1
wo 16 nov
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
SuperMarkt
Den Haag
do 17 nov
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
1
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Regentes
Den Haag
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
C.C. De Moelie
Linkebeek
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Tobbe
Voorburg
1
vr 18 nov
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
C.C. Kruiningen
Kruiningen
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
C.C. De steiger Boom
Boom
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam

dinsdag 15 november 2011

20:00
Nathalie Baartman - RAAK Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater De Lievekamp, Oss
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Theater de Beun, Heiloo
20:00
Richard Groenendijk Klif 12, Den Hoorn
20:00
Micha Wertheim Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Comedytrain Koningstheater, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Najib Amhali Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Leon van der Zanden - Vruchtvlees Theater de Hofnar, Valkenswaard
1

woensdag 16 november 2011

20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Purper - Helden Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Merksem, Merksem
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Spil, Roeselare
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater PePijn, Den Haag
Foto Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Musis, Arnhem
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Micha Wertheim Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Comedytrain Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:15
Leon van der Zanden - Vruchtvlees Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mc Dave Von Raven / Tony Woods Tivoli, Utrecht
20:30
Kolder in je kop SuperMarkt, Den Haag

donderdag 17 november 2011

20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels De Spil, Roeselare
20:00
Purper - Helden Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
1
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Spil, Roeselare
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jeroen Leenders Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Theo Nijland Theater De Regentes, Den Haag
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Moelie, Linkebeek
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Hoftheater, Raalte
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy De Vorstin, Hilversum
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk Theater de Kappen, Haaksbergen
Javier Guzman - Oorverdovend Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Leon van der Zanden Het Kruithuis, Groningen
20:00
Marijke Boon Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis De Speeldoos, Vught
20:00
Dolf Jansen Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:30
Leon van der Zanden - Vruchtvlees Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Sjaak Bral
Sjaak Bral Theater de Tobbe, Voorburg
1

vrijdag 18 november 2011

20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Purper - Helden Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater Idea, Soest
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen C.C. Kruiningen, Kruiningen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Vestzaktheater, Enschede
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. De steiger Boom, Boom
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde De Meerpaal, Dronten
20:00
Marijke Boon - Boon best Chassé Theater, Breda
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Soundos - Soundos aangenaam MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Meervaart, Amsterdam
Pagina -394