CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -397
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 mrt
20:00
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
D' Oude Stoep
Vlaardingen
Theater de Kampanje
Den Helder
1
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 27 mrt
Dok6
Panningen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Dok6
Panningen
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
1
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
21:00
De Oosterpoort
Groningen
za 28 mrt
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Koningshof
Maassluis

donderdag 26 maart 2015

20:00
Anuar - Integer Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Oeloek - Prille Roest Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K D' Oude Stoep, Vlaardingen
Foto Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater de Kampanje, Den Helder
1
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Flint, Amersfoort
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers De Meenthe, Steenwijk
20:15
Max van den Burg - Amok Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Lach het weg Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ali B beken(d)t De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Wilminktheater, Enschede
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Zaantheater, Zaandam
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Wouter Deprez Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 27 maart 2015

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Dok6, Panningen
Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Schudden - Perrongeluk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Dok6, Panningen
20:00
Frank van Pamelen - Complot J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Dok6, Panningen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Flint, Amersfoort
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater PePijn, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. De Werf, Aalst
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Urbanus Zelf! Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten De Stenge, Heinkenszand
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Anuar - Integer Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B beken(d)t De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk De Speeldoos, Vught
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Theater de Griffioen, Amstelveen
1
20:30
Lach het weg De Kattendans, Bergeijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Dorpstheater Wormer, Wormer
21:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Oosterpoort, Groningen

zaterdag 28 maart 2015

Henry van Loon | Sluimer Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Carte Blanche Kennemer Theater, Beverwijk
Comedy Kitchen - Fresh Meat Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Schudden - Perrongeluk Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Jan van Besouw, Goirle
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Posttheater, Arnhem
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Agora Theater Druten, Druten
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jetty Mathurin - #LOL MC Theater, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart De Reggehof, Goor
20:00
Intgeniep - Op en haar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater Sneek, Sneek
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde BREStheater, Brielle
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater PePijn, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. De Mol, Lier
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Max van den Burg - Amok S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nathalie Baartman - Louter Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Oeloek - Prille Roest Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Dakota, Den Haag
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B beken(d)t De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Seppe Torremans / Thomas Smith / Soe Nsuki / Joost van Hyfte Diligentia, Den Haag
1
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy Meervaart, Amsterdam
20:30
Lach het weg Koningshof, Maassluis
Pagina -397