Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Vestzaktheater
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Breughelzaal
Bree
ATLAS Theater
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater De Omval
Diemen
De hoogte
Winsum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
C.C. Het LOO
Tessenderlo
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
RAI Theater
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Idea
Soest
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
vrijdag 16 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 17 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
donderdag 22 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
vrijdag 23 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 24 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam