CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -3
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 17 mei
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
wo 18 mei
Flint
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Martiniplaza
Groningen
do 19 mei
Wilminktheater
Enschede
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Martiniplaza
Groningen
19:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vr 20 mei
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het spectrum
Schijndel
Kantine Walhalla
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
19:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
21:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
za 21 mei
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het spectrum
Schijndel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Lochem
Lochem
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Veluvine
Nunspeet

dinsdag 17 mei 2022

20:00
Patrick Laureij Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Todd Barry Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Koninklijke Schouwburg, Den Haag

woensdag 18 mei 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Flint, Amersfoort
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Uit het niets Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Munttheater, Weert
Patrick Laureij - Live Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Martiniplaza, Groningen
19:30
John Bishop Meervaart, Amsterdam
20:00
Laurent Gerra Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Rayen Panday - Focus Zaantheater, Zaandam
20:00
Comedy Night Simplon, Groningen
20:15
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Hof 88, Almelo
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Singer Theater, Laren
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
René van Meurs - 2636 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Martiniplaza, Groningen

donderdag 19 mei 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Hoe dan?! Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
Pieter Derks - Uit het niets Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theaterhotel Almelo, Almelo
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Martiniplaza, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
John Bishop Meervaart, Amsterdam
20:00
Edouard Baer Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Andries Tunru - In Theorie Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Markant Uden, Uden
20:15
Rayen Panday - Focus Munttheater, Weert
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater De Veste, Delft
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
René van Meurs - 2636 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

vrijdag 20 mei 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christel de Laat - Hoe dan?! Het spectrum, Schijndel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Kantine Walhalla, Rotterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment ATLAS Theater, Emmen
Martijn Crins - Mesthoop Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Uit het niets Meervaart, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Martiniplaza, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020 Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Andries Tunru - In Theorie Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - 2636 Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Flint, Amersfoort
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Dok6, Panningen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lebbis - De Ziel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Merijn Scholten - Solo Werftheater, Utrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

zaterdag 21 mei 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Christel de Laat - Hoe dan?! Het spectrum, Schijndel
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Crins - Mesthoop Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Sneek, Sneek
Grof geschud - Broeden Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij - Live Meervaart, Amsterdam
Foto Trevor Noah
Trevor Noah Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Energiehuis, Dordrecht
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Veluvine, Nunspeet
Pagina -3