CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -3
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 mei
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
vr 24 mei
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Zwaan
Uitgeest
Hoftheater
Raalte
Theater de Liefde
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
za 25 mei
Theater de Hofnar
Valkenswaard
1
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
DeMess
Naarden
De Harmonie
Leeuwarden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Borgh
Budel
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Ludens
Voorburg
zo 26 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
ma 27 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
di 28 mei
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Capitole
Gent
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem

donderdag 23 mei 2024

20:15
Alex Klaasen - No Ponies De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rob Scheepers - Weerlicht Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Van Ewijk - Ontbindingsangst Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Andries Tunru - Marmer Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht

vrijdag 24 mei 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater de Stoep, Spijkenisse
Christel de Laat - En door?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lucky Fonz III - Moederland Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Overkill Theater De Veste, Delft
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl En De Boer - Modderkruipers Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Wat Als Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Valentina Tóth - Wildbloei Posthuis Theater, Heerenveen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Bourgondische Belgen Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine - Hoge Noot De Zwaan, Uitgeest
Erwin Nyhoff / Thijs Kemperink - Muiters Hoftheater, Raalte
Tobi Kooiman - Best of 2 Theater de Liefde, Haarlem
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring De Meerpaal, Dronten
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Guido Weijers - Momentum Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - De Schouten Schoenen Aan Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Wilminktheater, Enschede
20:00
Ver Van Je Bed Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Dna (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Cabarestafette Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fabian Franciscus - Loskomen Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ashton Brothers - Brothers Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jim Deddes - De Joardy Show Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rundfunk - Schau TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lotte Velvet - Carrousel Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Tim Fransen - Try outs Posttheater, Arnhem
20:30
Sezgin Gülec - Try outs BREStheater, Brielle
20:30
Andries Tunru - Marmer Zaantheater, Zaandam
20:30
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Theater Zuidplein, Rotterdam

zaterdag 25 mei 2024

Christel de Laat - En door?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
1
René van Meurs - Nieuw programma Agora Theater Druten, Druten
Martijn Koning - Overkill Theater De Veste, Delft
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs) DeMess, Naarden
Valentina Tóth - Wildbloei De Harmonie, Leeuwarden
Kim Schuddeboom - Ongeschreven KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rob Scheepers - Weerlicht Theater De Borgh, Budel
Maartje & Kine - Hoge Noot Theater Hof 88, Almelo
Erwin Nyhoff / Thijs Kemperink - Muiters C.C. Deurne, Deurne
Grof geschud - Kroost Theater de Bussel, Oosterhout
Anuar - Made in Holland Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette - Jong & Fris Cabarettalent 2024 De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - Momentum Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tim Fransen - Try outs Posttheater, Arnhem
20:00
Beth & Flo - Ander onderwerp De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Guga Baul & Jonas Van Thielen "badje Vol Met Stroop Xxl" Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Flint, Amersfoort
20:15
Peter Pannekoek - Dna (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fabian Franciscus - Loskomen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ashton Brothers - Brothers Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Schau TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kiki Schippers Met Band Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Koningshof, Maassluis
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Randy Feltface Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Chassé Theater, Breda
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour De Kattendans, Bergeijk
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over Theater Ludens, Voorburg

zondag 26 mei 2024

Lucky Fonz III - Moederland De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl En De Boer - Modderkruipers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer De Kattendans, Bergeijk
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Yvette Van Boven - Bij Van Boven Aan Tafel TivoliVredenburg, Utrecht

maandag 27 mei 2024

Lucky Fonz III - Moederland De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Chassé Theater, Breda

dinsdag 28 mei 2024

Christel de Laat - En door?! Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob Scheepers - Weerlicht Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - 30 jaar on stage Capitole, Gent
Max van den Burg - Tijd voor Max Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Arjen Lubach Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pagina -3