Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Simplon
Groningen
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
21:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Veste
Delft
Martiniplaza
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het spectrum
Schijndel
21:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Het spectrum
Schijndel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater Idea
Soest
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
dinsdag 17 mei 2022
20:00
Patrick Laureij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Todd Barry
Boom Chicago, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 18 mei 2022
20:00
Comedy Night
Simplon, Groningen
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Flint, Amersfoort
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
20:00
Laurent Gerra
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Singer Theater, Laren
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Live
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Uit het niets
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rayen Panday - Focus
Zaantheater, Zaandam
20:30
René van Meurs - 2636
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - De laatste ronde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 19 mei 2022
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Leidse Schouwburg, Leiden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Chassé Theater, Breda
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Veste, Delft
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pieter Derks - Uit het niets
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rayen Panday - Focus
Munttheater, Weert
20:30
René van Meurs - 2636
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Maaspoort, Venlo
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 20 mei 2022
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het spectrum, Schijndel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Diligentia, Den Haag
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - (S)experiment
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Lebbis - De Ziel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
René van Meurs - 2636
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agnietenhof, Tiel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Veste, Delft
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Sneek, Sneek
zaterdag 21 mei 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het spectrum, Schijndel
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Posttheater, Arnhem
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Idea, Soest
Grof geschud - Broeden
Schouwburg Lochem, Lochem
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Veluvine, Nunspeet
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Het Theater Blaricum, Blaricum
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee
Kantine Walhalla, Rotterdam
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Werftheater, Utrecht