Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Prinsenhof
Best
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater De Veste
Delft
21:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Trixxo Theater
Hasselt
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
woensdag 10 mei 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Net alsof
Hoftheater, Raalte
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kenny Sebastian
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Munttheater, Weert
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
René Van Meurs - 2636
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Wilminktheater, Enschede
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 mei 2023
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Herman van Veen - De voorstelling
Junushoff Theater, Wageningen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Crins - Mesthoop
Markant Uden, Uden
20:00
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:45
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ik Ga Stuk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Thijs Kemperink - Halverwege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Parktheater, Eindhoven
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jay Francis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Rosa Da Silva - Dat wil je
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater Sneek, Sneek
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 mei 2023
20:00
Peter Pannekoek
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jay Francis
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
De Maaspoort, Venlo
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
De Muze, Noordwijk
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Meervaart, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Parktheater, Eindhoven
Andries Tunru - In Theorie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Ik Ga Stuk!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Prinsenhof, Best
20:00
Game Grumps
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit Het Niets
Singer Theater, Laren
20:15
Patrick Laureij - Live
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rosa Da Silva - Dat wil je
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Veste, Delft
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Veste, Delft
Martijn Kardol - De Situatie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Javier Guzman - Apenkooien
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Trixxo Theater, Hasselt
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 13 mei 2023
20:00
Peter Pannekoek
Agnietenhof, Tiel