CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -39
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 nov
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Kulturhus
Epe
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
zo 21 nov
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
De Meenthe
Steenwijk
ma 22 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 23 nov
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Willem
Enschede
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:15
Flint
Amersfoort
wo 24 nov
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
Flint
Amersfoort
do 25 nov
Schouwburg Lochem
Lochem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
Mimik
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Trixxo Theater
Hasselt
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal

zaterdag 20 november 2021

20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Kulturhus, Epe
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
René van Meurs - Hunkert Zaantheater, Zaandam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Dok6, Panningen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Eendracht, Gemert
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Sense, Dokkum
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Dubbel De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Posttheater, Arnhem
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater Ludens, Voorburg
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Parktheater, Eindhoven
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Werftheater, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Focus Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Posttheater, Arnhem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Halve Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater Zuidplein, Rotterdam

zondag 21 november 2021

15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… De Meenthe, Steenwijk

maandag 22 november 2021

Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Liefde, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Theater Floralis, Lisse

dinsdag 23 november 2021

Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Willem, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Flint, Amersfoort
20:00
Kasper van der Laan Flint, Amersfoort
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Koorts Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
René van Meurs - Hunkert Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Flint, Amersfoort

woensdag 24 november 2021

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harrie Jekkers - Achter de Duinen De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Restante Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Theater Hof 88, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Uit het niets C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Debby Petter - De liefde voorbij De Kleine Willem, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Flint, Amersfoort
20:00
Jandino - Opgefokt De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
LOS - Lusten en Lasten Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
André Manuel - Sneu Theater Idea, Soest
20:15
Cabarestafette 21-22 Munttheater, Weert
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Markant Uden, Uden
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater De Omval, Diemen
20:30
Lebbis - De Ziel Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Flint, Amersfoort

donderdag 25 november 2021

Thijs Kemperink - Herboren Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroens Clan - Tere Zieltjes De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Mimik, Deventer
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Uit het niets Posttheater, Arnhem
Debby Petter - De liefde voorbij Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken Trixxo Theater, Hasselt
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Fulcotheater, IJsselstein
20:00
LOS - Lusten en Lasten Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Wilminktheater, Enschede
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pagina -39