Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Werftheater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Scheldetheater
Terneuzen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De kern
Wilrijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Spant!
Bussum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Bon theater
Medemblik
Werftheater
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
De hoogte
Winsum
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Werft
Geel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Tuin
Leusden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Odeon
Zwolle
vrijdag 01 maart 2019
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 02 maart 2019
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 06 maart 2019
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle