Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Markant Uden
Uden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ATLAS Theater
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
Koningshof
Maassluis
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
DNK
Assen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 14 december 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 15 december 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
maandag 16 december 2019
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 17 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 18 december 2019
Sara Kroos - Verte
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Ervaring
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Het leben an sich
Cultura, Ede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
De Muze, Noordwijk
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Daan Boom - De Eerste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 19 december 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Zaantheater, Zaandam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Koningshof, Maassluis
Lebbis - De Ervaring
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Figi Theater, Zeist
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Urbanus
DNK, Assen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel