Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
DNK
Assen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
zaterdag 14 december 2019
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 15 december 2019
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 december 2019
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 17 december 2019
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 18 december 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Storm, Winterswijk
Sara Kroos - Verte
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
De Muze, Noordwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Daan Boom - De Eerste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
ATLAS Theater, Emmen
20:15
De Partizanen - Het leben an sich
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 19 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Harry Glotzbach / Marlon Kicken / Wouter Monden
Hedon, Zwolle
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Odeon, Zwolle
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Figi Theater, Zeist
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Zaantheater, Zaandam
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Kasper van der Laan
De Maaspoort, Venlo
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Boodschap, Rijen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Koningshof, Maassluis
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Op Sterk Water - In Space
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meerpaal, Dronten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Urbanus
DNK, Assen
20:00
Jacob Spoelstra
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 20 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Urbanus
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving - Rotatie
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Maaspoort, Venlo