Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Sense
Dokkum
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kulturhus
Epe
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
BREStheater
Brielle
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Floralis
Lisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Trixxo Theater
Hasselt
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
zaterdag 20 november 2021
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Sense, Dokkum
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Posttheater, Arnhem
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Jandino - Opgefokt
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Meervaart, Amsterdam
Thijs Kemperink - Herboren
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Kulturhus, Epe
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Junushoff Theater, Wageningen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Debby Petter - De liefde voorbij
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DNK, Assen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Meerpaal, Dronten
20:30
Halve Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Halve Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Eendracht, Gemert
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jan Beuving - Restante
BREStheater, Brielle
20:00
Anuar - Eerlijk
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
zondag 21 november 2021
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Meenthe, Steenwijk
maandag 22 november 2021
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Floralis, Lisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 23 november 2021
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Koorts
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Flint, Amersfoort
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Flint, Amersfoort
20:00
Kasper van der Laan
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 24 november 2021
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Idea, Soest
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater Hof 88, Almelo
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Restante
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Parktheater, Eindhoven
20:15
Cabarestafette 21-22
Munttheater, Weert
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Markant Uden, Uden
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fulcotheater, IJsselstein
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Flint, Amersfoort
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Flint, Amersfoort
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino - Opgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
De Maaspoort, Venlo
Debby Petter - De liefde voorbij
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 25 november 2021
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Zaantheater, Zaandam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Wilminktheater, Enschede
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Trixxo Theater, Hasselt
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Functie elders
Theater Ludens, Voorburg
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Concordia, Haastrecht