Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Amare
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
DeMess
Naarden
De Nobelaer
Etten-Leur
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Junushoff Theater
Wageningen
Wilminktheater
Enschede
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Meervaart
Amsterdam
15:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Floralis
Lisse
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
vrijdag 02 december 2022
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Amare, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Het spectrum, Schijndel
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
BREStheater, Brielle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 03 december 2022
Jan Beuving - Restante
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - SNAK
DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Maagd, Bergen op Zoom
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg - Ego
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Meer
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Saman Amini's integratieplan
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arjen Lubach
Diligentia, Den Haag
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Spant!, Bussum
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Veste, Delft
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Figi Theater, Zeist
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
n00b speelt n00b
Figi Theater, Zeist
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 04 december 2022
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Wilminktheater, Enschede
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Meervaart, Amsterdam
15:00
Saman Amini's integratieplan
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
15:00
Nele Bauwens & bigband The Whodads
De Roma, Antwerpen
20:00
Arjen Lubach
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Dakota, Den Haag
maandag 05 december 2022
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 06 december 2022
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Wilminktheater, Enschede
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Arjen Lubach
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 07 december 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Beuving - Restante
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Uit Het Niets
Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
DeLaMar, Amsterdam
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Meer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Kamal Kharmach
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Focus
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel