CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -399
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 28 okt
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Markant Uden
Uden
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
1
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Gruitpoort
Doetinchem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Cultuurhuis Doorn
Doorn
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Carrousel
Ommen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Cultura
Ede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 29 okt
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
't Zand
Maarssen
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
De hoogte
Winsum
M-Lab
Amsterdam
20:00
S.C.C. Hofdael
Geldrop
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
2
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg Amphion
Doetinchem

vrijdag 28 oktober 2011

20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California Flint, Amersfoort
20:00
Purper - Helden Markant Uden, Uden
Arie Koomen / Edo Brunner Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Het Perron, Amsterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Theaterzaal, Zwevegem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Posttheater, Arnhem
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric Koller Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric Koller - BULL! Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Agora Theater Druten, Druten
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Twentse Schouwburg, Enschede
Foto Paulien Cornelisse  - Hallo Aarde
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Deventer Schouwburg, Deventer
1
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Schouwburg Almere, Almere
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku C.C. Merksem, Merksem
20:00
Schudden - Noorderzon Theater de Beun, Heiloo
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Prinsenhof, Best
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Nina de la Croix - Bas De Gruitpoort, Doetinchem
20:00
Arjan Ederveen De Reggehof, Goor
20:00
Johan Goossens - maandag Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jeroen Leenders C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht BREStheater, Brielle
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt Cultuurhuis Doorn, Doorn
20:00
Thijs Maas - Genade Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Carrousel, Ommen
Foto NUHR - Het werkt wel
NUHR - Het werkt wel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Han Solo - Multikul G.C. Tentakel, Zonhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Amicitia Theater, Sneek
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Freek de Jonge Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Anuar - Gedreven Cultura, Ede
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Bert Visscher Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Dolf Jansen DOK 6, Panningen
20:00
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
Foto Herman van Veen
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Daniël Arends - Blessuretijd Meervaart, Amsterdam
20:30
Wimie Wilhelm Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 29 oktober 2011

20:00
Purper - Helden Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal 't Zand, Maarssen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak In de Brouwerij, Asten
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De hoogte, Winsum
Foto Andre Manuel  - Leve de man van de SVP!
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! M-Lab, Amsterdam
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang S.C.C. Hofdael, Geldrop
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Schudden - Noorderzon Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Prinsenhof, Best
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen Hoftheater, Raalte
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Theo Nijland Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Anne van Rijn Theater PePijn, Den Haag
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Agora Theater Druten, Druten
2
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk De Boodschap, Rijen
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Pook, Oostknollendam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Zaantheater, Zaandam
20:00
Freek de Jonge Amicitia Theater, Sneek
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Groenendijk C.C. De Kei, Reusel
Javier Guzman - Oorverdovend Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pagina -399