CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -400
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 23 jan
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 24 jan
Theater PePijn
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Dok6
Panningen
Singer Theater
Laren
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 25 jan
Theater PePijn
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
GC de Melkerij
Zemst
Theater De Storm
Winterswijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 26 jan
Theater PePijn
Den Haag
1
Het Diekhuus
Middelharnis
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Theater De Storm
Winterswijk
1
De Klif
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
za 27 jan
AINSI
Maastricht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Pook
Oostknollendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. Hofdael
Geldrop
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Cultura
Ede

dinsdag 23 januari 2018

Lebbis - De Bovengrens Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Omval, Diemen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 24 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam De Domijnen, Sittard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Storm, Winterswijk
Stefano Keizers - Erg heel Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Fuad Hassen - Held Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Dok6, Panningen
André Manuel - De Onzen Singer Theater, Laren
Daniël Arends - De Afterparty De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Zonder verdoving Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Veste, Delft
20:30
William Boeva - Reset Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 25 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als De Muze, Noordwijk
Marco Lopes - Moedt Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon GC de Melkerij, Zemst
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Storm, Winterswijk
Fuad Hassen - Held De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Speeldoos, Baarn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Nieuwe Kolk, Assen
Ton Kas - Kakmaker Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Debby Petter Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Zonder verdoving De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Sneek, Sneek
20:30
Dane Baptiste Comedy Cafe, Amsterdam
Comedy Cowboys Vorstin, Hilversum
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 26 januari 2018

Foto Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater PePijn, Den Haag
1
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Diekhuus, Middelharnis
Marco Lopes - Moedt Fransche School Culemborg, Culemborg
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
René van Meurs - Ik beloof niks Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Vlam Agora Theater Druten, Druten
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Storm, Winterswijk
1
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen De Klif, Nijmegen
Fuad Hassen - Held Theater De Kolk, Assen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer BREStheater, Brielle
Emilio Guzman - Kom dan! Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Volle Bloei Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens Theater Ludens, Voorburg
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar van Beresteyn, Veendam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Piepschuim Kulturhus Holten, Holten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Junushoff Theater, Wageningen

zaterdag 27 januari 2018

William Boeva - Reset AINSI, Maastricht
Jochen Otten - Troosten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Bouwkunde, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam Pook, Oostknollendam
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Volle Bloei Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - De Afterparty Posthuis Theater, Heerenveen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum S.C.C. Hofdael, Geldrop
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:00
3Koteboebo Gigant, Apeldoorn
20:00
Matroesjka - Brainwash Cultura, Ede
Pagina -400