CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -401
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 12 mrt
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
do 13 mrt
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
vr 14 mrt
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Dok6
Panningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
1
za 15 mrt
Theater Idea
Soest
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
BaronTheater
Opende
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Zaantheater
Zaandam
zo 16 mrt
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
ma 17 mrt
20:00
Hofman Café
Utrecht
di 18 mrt
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
wo 19 mrt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
do 20 mrt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Vleuterweide
Vleuten

woensdag 12 maart 2014

20:00
Katinka Polderman Wilminktheater, Enschede
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dames voor na Vieren Parktheater, Eindhoven
20:15
Paulien Cornelisse Diligentia, Den Haag
1
20:30
K&M - De jubileumshow: Alvast bedankt! Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - In pricipe Wel Lindenberg Theater, Nijmegen

donderdag 13 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Emilio Guzman Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thomas van Luyn Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lenette van Dongen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dolf Jansen Parktheater, Eindhoven
20:00
Diederik van Vleuten Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Almere, Almere
20:15
Guido Weijers - V De Molenberg, Delfzijl
20:15
Micha Wertheim Diligentia, Den Haag
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marjolijn van Kooten - In pricipe Wel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Culture Comedy Award Groene Engel, Oss

vrijdag 14 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Marieke Visser Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
De Hyena's Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Thomas van Luyn Dok6, Panningen
20:00
Micha Wertheim De Maaspoort, Venlo
20:00
Wim Helsen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen Roedel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Dolf Jansen Theater de Mythe, Goes
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Theater Achterom, Hilversum
20:00
Lankmoed met Stilt C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Leon van der Zanden ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - V Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Johan Goossens met Leer Mij De Mensen Kennen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Creatifs Rietveld Theater, Delft
20:30
Veldhuis & Kemper Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Arjen Lubach Metropool, Hengelo
20:30
LOS Muziektheater - FCKD De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Posttheater, Arnhem
1

zaterdag 15 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Idea, Soest
20:00
Bert Kruismans Vaderland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Capitole, Gent
20:00
Piepschuim Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Urbanus Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Hyena's Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Emilio Guzman Agnietenhof, Tiel
20:00
Thomas van Luyn TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Micha Wertheim Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Wim Helsen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Marc Marie Huijbregts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Lebbis Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Diederik van Vleuten Figi Theater, Zeist
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk BaronTheater, Opende
20:30
Veldhuis & Kemper Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Zaantheater, Zaandam

zondag 16 maart 2014

20:00
Urbanus Schouwburg Venray, Venray
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marc Marie Huijbregts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1

maandag 17 maart 2014

20:00
St. Patrick's Day: Stand-up comedy show in English performed by comed Hofman Café, Utrecht

dinsdag 18 maart 2014

Jasper van Kuijk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jochen Otten Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Dames voor na Vieren Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 19 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Emilio Guzman Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wim Helsen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Lebbis Munttheater, Weert
20:00
Dolf Jansen Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Cabarestafette Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:15
Dames voor na Vieren Diligentia, Den Haag
20:30
Creatifs Theater PePijn, Den Haag
20:30
Chris van der Ende - Gek Posttheater, Arnhem

donderdag 20 maart 2014

20:00
Emilio Guzman Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thomas van Luyn De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Micha Wertheim Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Wim Helsen Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette van Dongen Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Lebbis Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Katinka Polderman De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Diederik van Vleuten Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dames voor na Vieren Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Perron-3, Rosmalen
20:15
Leids Cabaret Festival Finalistentour Diligentia, Den Haag
20:30
Comedynight Theater Vleuterweide Theater Vleuterweide, Vleuten
Pagina -401