CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -401
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 okt
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Groene Engel
Oss
vr 21 okt
20:00
Het Fenikshof
Grimbergen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Steiger
Swifterbant
20:00
Kubox
Kuurne
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
Dienstencentrum De Zonnebloem
Veurne
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
za 22 okt
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
XL De Ateliers
Dronten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kumulustheater
Maastricht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
zo 23 okt
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot

donderdag 20 oktober 2011

20:00
Leon van der Zanden C.C. De Pas, Heesch
20:15
Max van den Burg - Kladderadatsch Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Koningstheaterakademie: Lammerentoer Groene Engel, Oss

vrijdag 21 oktober 2011

20:00
Veerle Malschaert Het Fenikshof, Grimbergen
20:00
Purper - Helden Posttheater, Arnhem
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 De Steiger, Swifterbant
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk Kubox, Kuurne
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Schouwburg Almere, Almere
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale Dienstencentrum De Zonnebloem, Veurne
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater De Omval, Diemen
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Flint, Amersfoort
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Orpheus, Apeldoorn
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Roel C Verburg - De naam zegt het al MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Nova, Wetteren
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Arjan Ederveen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Chassé Theater, Breda
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeroen Leenders Diligentia, Den Haag
20:00
Theo Nijland Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Anne van Rijn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thijs van Domburg Schouwburg Almere, Almere
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Nijdrop, Opwijk
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Han Solo - Multikul C.C. De Mol, Lier
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Munttheater, Weert
20:00
Freek de Jonge / Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Anuar - Gedreven Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Enge Buren - Reuring DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Katinka Polderman Nijdrop, Opwijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen Ledeltheater, Oostburg
20:00
Leon van der Zanden Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lebbis Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Cabarestafette - Theater de Hofnar, Valkenswaard

zaterdag 22 oktober 2011

20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Purper - Helden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater Bouwkunde, Deventer
Arie Koomen / Edo Brunner De Kattendans, Bergeijk
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Wijktheater Musica, Rotterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Wijktheater Musica, Rotterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Bon theater, Medemblik
20:00
Arno van der Heyden - Zo. C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Vincent Geers - Het is tijd XL De Ateliers, Dronten
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade De Spil, Roeselare
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Arjan Ederveen De Speeldoos, Vught
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Theo Nijland Lux, Nijmegen
20:00
Anne van Rijn Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs van Domburg Kumulustheater, Maastricht
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto NUHR - Het werkt wel
NUHR - Het werkt wel Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Posttheater, Arnhem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Freek de Jonge Agnietenhof, Tiel
20:00
Ashton Brothers - Charlatans C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Anuar - Gedreven De Reggehof, Goor
20:00
De Hyena's Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Diligentia, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk C.C. De Zaal, Heythuysen
Foto Javier Guzman - Oorverdovend
Javier Guzman - Oorverdovend van Beresteyn, Veendam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Erik van Muiswinkel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater De Omval, Diemen
20:00
Leon van der Zanden Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Micha Wertheim Schouwburg Hengelo, Hengelo
1

zondag 23 oktober 2011

20:00
Purper - Helden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen S.C.C. De Enck, Oirschot
Pagina -401