Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Venray
Venray
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:00
De hoogte
Winsum
De Trukendoos
Harelbeke
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
MC Theater
Amsterdam
C.C. Belgica
Dendermonde
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Toegift
Den Hoorn
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
De Meulvliet
Tholen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Spieghel
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
21:00
De Spieghel
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Kruisboog
Tienen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Musis
Arnhem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
De Meiboom
Krabbendijke
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. 't Vondel
Halle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Kruisboog
Tienen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
zaterdag 27 april 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:30
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Kik, Elst
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anuar
MC Theater, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
zondag 28 april 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
dinsdag 30 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 01 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 02 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ruben Nicolai - Little friday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Ronald Snijders - ONE MAN SHOW
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Musis, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jeroen Leenders
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeffrey Spalburg - Thuus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - V
De Meiboom, Krabbendijke
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. 't Vondel, Halle
vrijdag 03 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Parktheater, Eindhoven
Sabine Beens - Ça bien!
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater de Kampanje, Den Helder
Op Sterk Water - Alfa
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - Het grijze gebied
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee
Flint, Amersfoort
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Guido Weijers - V
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Voorveghter, Hardenberg