CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -404
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 okt
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kamers
Amersfoort
20:00
de lepelaar
jisp
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
De Breek
Oosthuizen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater de Roestbak
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Holstohus
Olst
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 09 okt
20:00
Cultuurschuur
Monster
De Reehorst
Ede
20:00
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
ma 10 okt
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
di 11 okt
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Podium Het Oude Slot
Heemstede
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Idea
Soest
wo 12 okt
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. Mortsel
Mortsel
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Markant Uden
Uden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
World Forum CC
Den Haag
4
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
do 13 okt
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen

zaterdag 08 oktober 2011

20:00
Berry Lussenburg - Getuige Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 De Kamers, Amersfoort
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten de lepelaar, jisp
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Wouwer, Ravels
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Hoftheater, Raalte
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten De Breek, Oosthuizen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Parktheater, Eindhoven
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Thijs Kemperink Werftheater, Utrecht
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Schudden - Noorderzon Diligentia, Den Haag
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Arjan Ederveen Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jeroen Leenders Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Theo Nijland Theater de Roestbak, Almere
20:00
Anne van Rijn Meervaart, Amsterdam
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt Agora Theater Druten, Druten
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Idea, Soest
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Zaantheater, Zaandam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Holstohus, Olst
20:00
Kristel Zweers - Puur Effenaar, Eindhoven
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater Idea, Soest
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Freek de Jonge De Speeldoos, Vught
20:00
Ashton Brothers - Charlatans De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Anuar - Gedreven Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Oorverdovend Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Reggehof, Goor
20:00
Mike Boddé - Pil Schouwburg Almere, Almere
20:00
Erik van Muiswinkel Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Leon van der Zanden Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Najib Amhali Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Een Cabaret Musical Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

zondag 09 oktober 2011

20:00
Theo van den Oever - Strooizout Cultuurschuur, Monster
Arie Koomen / Edo Brunner De Reehorst, Ede
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Parktheater, Eindhoven
20:00
Anne van Rijn Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Theater de Stoep, Spijkenisse

maandag 10 oktober 2011

Foto NUHR - Het werkt wel
NUHR - Het werkt wel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Freek de Jonge Theater de Schalm, Veldhoven

dinsdag 11 oktober 2011

20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Podium Het Oude Slot, Heemstede
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Nina de la Croix - Bas Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR - Het werkt wel Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Freek de Jonge Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Oorverdovend Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Mike Boddé - Pil Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher Schouwburg Almere, Almere
20:00
Comedytrain Zaantheater, Zaandam
20:00
Speelman & Speelman Theater Idea, Soest

woensdag 12 oktober 2011

20:00
Purper - Helden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. De Mol, Lier
20:00
Charlotte Lap - Op ons! Theater PePijn, Den Haag
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Spil, Roeselare
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku C.C. Mortsel, Mortsel
20:00
Jeroen Leenders C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Singer Theater, Laren
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Orpheus, Apeldoorn
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Oorverdovend Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen World Forum CC, Den Haag
4
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Bert Visscher Schouwburg Almere, Almere
20:00
Comedytrain Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Wilko Terwijn Boerderij, Zoetermeer

donderdag 13 oktober 2011

20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Eric Koller - BULL! Parkgebouw, Rijssen
20:00
Arno van der Heyden - Zo. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Spil, Roeselare
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Musis, Arnhem
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Theater De Muzeval, Emmen
Pagina -404