Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kruithuis
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater Dakota
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Achterolmen
Maaseik
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Tivoli
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 16 mei 2013
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 17 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 18 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Interesting times
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Deng Boy - Sociale zaken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bruers - Waar was ik?
Jan van Besouw, Goirle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Chassé Theater, Breda
20:30
De Bourgondische Belgen
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Almere, Almere
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 19 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 mei 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 22 mei 2013
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Venray, Venray
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
Wilminktheater, Enschede
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Alex Agnew - Interesting times
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 23 mei 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Tivoli, Utrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
De Nachtzusters - De Bonte Buurtbus
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden